LENKA HLOŽKOVÁ

Před:

80kg

Po:

71kg

Rozdíl:

9kg

„Díky NutriFood jsem se naučila jíst pravidelně.“

Po narození dcery jsem si na sebe už nenašla čas, a tak se stalo, že se mi začala hromadit kila. Snažila jsem se omezit stravu, ale ani to se mi nepodařilo regulovat, protože se mi mnohokrát stalo, že jsem zapomněla na snídani a svačinu, pak jsem se vzpamatovala jen z oběda, který jsem snědla celý, o večeři nemluvě. Přišel jsem domů a první cesta vedla k lednici.

A to se děje už léta.

Jednoho dne jsem na internetu narazila na článek o správném stravování a zaujal mě natolik, že jsem na něj zareagovala a stručně napsala o sobě, proč se mi nedaří zhubnout nebo si udržet stejnou váhu. Ke svému překvapení jsem zjistila, že článek není jen o radách, jak zhubnout, ale také o soutěži, která pomůže čtyřem ženám dosáhnout toho, co chtějí – shodit přebytečná kila. Naštěstí jsem byl vybrán a stal jsem se jedním ze čtyř vítězů, kteří se vydali na cestu rychlého a zároveň bezpečného snižování hmotnosti pod dohledem odborníků – dietologů.

Po úvodním vyšetření mi byla doporučena dieta složená z potravin Nutrifood. Tato dieta zahrnovala koktejly, kaše a také hlavní jídla a polévky.

Mohu říci, že se mi opravdu líbily.

Co se týče stravy, musel jsem jíst pravidelně – tři porce denně, a pokud jsem měl stále hlad, mohl jsem se nasytit syrovou, vařenou nebo dušenou zeleninou ochucenou bylinkami. Kombinovala jsem ji také s potravinami z Nutrifoodu, a tak mohu říci, že tato dieta nebyla o hladovění. Pokud jsem měla chuť na sladké, k hlavnímu jídlu patřily palačinky s javorovým sirupem. Voněly a chutnaly opravdu lahodně sladce „mňam“. A k tomu samozřejmě skvělé nízkokalorické čokoládové tyčinky.

Ze začátku to nebylo snadné, zejména první týden, kdy jsem se teprve učila jíst. Bolela mě hlava a necítil jsem se moc dobře. Ale druhý týden už to bylo lepší. Začal jsem cítit více energie a celkově jsem se cítil mnohem lépe.

V práci musím často chodit po schodech, předtím jsem se vždy zadýchala, teď je vyběhnu a jsem v pohodě. Dříve jsem měla problémy s otoky nohou, které také zmizely.

Po dvou měsících se mi podařilo zhubnout deset kilo.

Mé okolí si této změny na mně okamžitě všimlo a slyšel jsem jen pozitivní ohlasy. Mnoho přátel, žen i mužů se mě ptalo, kde a jak jsem to udělala. Velmi ráda jsem všem doporučila Nutrifood.

Pro mě je ale důležité, že se cítím dobře a mám ze sebe po dlouhé době skvělý pocit. Dokázal jsem vstát a udělat něco pro sebe. Překonal jsem sám sebe. Vlastně jsem to nedělal sám, ale s velkou podporou rodiny a přátel. Nebýt mé maminky, která se naučila spoustu výborných zeleninových jídel, která mi připravovala, a hodně mi pomáhala, asi bych to nezvládla. Teď nosím věci, které bych si předtím nikdy nevzala. Někdy si vezmu i něco barevného. Dříve jsem nosila jen tmavé věci – víte, černá zeštíhluje.

Kromě toho, že se mi podařilo vyrýsovat postavu, je pro mě největším bonusem to, že je na mě moje holčička pyšná!

Lenka