LENKA MIHALOVÁ

Před:

121kg

Po:

87kg

Rozdíl:

34kg

„Rozhodla jsem se zhubnout, protože jsem se jako baculka cítila méněcenná a nepřitažlivá.“

K NUTRI FOOD PLAN jsem se dostala přes kamarádku, která tuto dietu vyzkoušela a dosáhla úžasného výsledku, který jsem jí záviděla a chtěla dosáhnout něčeho podobného. Proto jsem zavolala výživové poradkyni Erice, kterou jsem našla na Facebooku, a domluvila si s ní první schůzku. Informovala mě o průběhu diety, jak to všechno funguje a co mám dodržovat, na dva týdny mi zabalila jídelníček a já jsem šla domů plná odhodlání něco pro sebe udělat. Ze začátku jsem se bál sám o sebe, jestli to vůbec zvládnu, ale když člověk chce a má pevnou vůli, dokáže všechno.

Podpora odborníka na výživu je v procesu hubnutí velmi důležitá.

Erika ke mně byla vždy laskavá, vždy mě motivovala, povzbuzovala a připomínala mi, proč jsem se do své proměny vůbec pustila. Její slova, že jdu s váhou pěkně dolů, mi pomohla a to mě vždycky tak povzbudilo, že jsem se těšila, až půjdu na další kontrolu a ona uvidí, jak jsem zase zhubla. Každé kilo bylo pro mě obrovským úspěchem. První tři dny pro mě byly kritické, ale mohu hrdě říct, že jsem ani na vteřinu nepomyslel na to, že bych skončil. Měla jsem tolik odhodlání něco ve svém životě změnit a konečně se na sebe hrdě podívat do zrcadla. Velkým hnacím motorem pro mě byla také podpora mého okolí a rodiny.

Dieta naučila pravidelnosti jídla a pití.

Chvíli trvá, než si člověk a zejména vaše tělo zvykne na to, že musí pravidelně jíst, pít 3-4 litry vody a odepřít si některé potraviny, aby něčeho dosáhlo. Měla jsem obavy, zda mi budou koktejly chutnat a hlavně zda mě dostatečně zasytí, ale všechny obavy ze mě spadly po pár dnech, kdy jsem si na vše zvykla, dokonce mě překvapilo, že jídla NutriFood chutnají skvěle. Vedle koktejlů a polévek jsem jedl bílou a zelenou zeleninu, kterou lze připravit na různé způsoby. Nejvíce mi však chutnala syrová okurka a kedlubna.

Nikdy jsem nevěřil, že bych něco takového dokázal.

Mám ze svého výsledku velkou radost, nikdy jsem nevěřil, že se mi něco takového podaří. Tři měsíce utekly jako voda a já se na sebe můžu podívat se sebevědomím a konečně nosit to, co chci a co mi sluší. Kolegové, rodina a vůbec lidé, kteří mě znají, se mě ptají, co dělám, že jsem tolik zhubla, a chválí mě, že vypadám úžasně. A někdy se stane, že mě někdo nepozná. Ale nikdy nejde o to, co říkají ostatní. Musíte se cítit dobře. Stejně jako se cítím nyní – zdravě a sebevědomě díky NUTRI FOOD PLAN. NUTRI FOOD PLAN mohu a budu doporučovat i nadále, takže pokud vás trápí nějaké to kilo navíc, neváhejte Erice napsat, výsledek rozhodně stojí za to! A nikdy nezapomeňte, proč jste začali.

Lenka