LENKA NOVOMESTSKÁ

Před:

91kg

Po:

75kg

Rozdíl:

16kg

„Viděla jsem, že dieta NutriFood funguje, tak jsem ji zkusila sama.“

Můj skutečný příběh hubnutí začal po letošních Vánocích

Asi taková klasika, kdy málokdo odolá chutným vánočním nástrahám v podobě kalorických jídel, majonézových salátů, chutných dezertů a cukroví. Realita však nastala hned po Vánocích, kdy jsem si stoupla na váhu a byla zklamaná, kam až jsem to své „vánoční přejídání“ nechala zajít. Ručička na váze ukazovala přes 90 kg?! Tehdy jsem si řekla, že s tím musím něco udělat, a oslovila jsem svou kamarádku – nutriční terapeutku NutriFood. Eric. Ona sama díky dietě NutriFood úžasně zhubla a tato proměna (protože jsem viděla, že na ni opravdu funguje) mě motivovala k tomu, abych se rozhodla ji také vyzkoušet. Kromě shazování přebytečných kilogramů jsem si však chtěla dokázat, že mám dostatečně silnou vůli, abych své tělo nastartovala k pozitivní změně směrem ke zdravému životnímu stylu.

Hned po Novém roce jsem jí napsal, domluvili jsme si schůzku a setkali se. Bylo to snadné a proces stravování s NutriFood byl pro mě velmi jasný a zvládnutelný. První kila šla dolů velmi rychle a snadno, což mě velmi potěšilo. Mým oblíbeným dezertem se staly kedlubny a ředkvičky. Obzvlášť mi chutnaly zeleninové polévky a nejraději jsem měla chřestovou. V rámci „extra týdne“, kdy jsem měla povolená určitá jídla, jsem s chutí pekla plněné žampiony s tvarohem nebo v cuketě a musím říct, že byly skvělé. Změna životního stylu změnila i mé stravovací návyky a některé potraviny mi stále chybí. Například jsem přestala mít ráda smažená jídla a přílohy, vůbec mi nechybí sladkosti a i chleba jím velmi střídmě.

Tato úspěšná dieta, důvěra v dietoložku Eriku a nechuť některých lidí zdvojnásobily mé odhodlání a vůli zhubnout a já začala aktivně cvičit a posilovat s pomocí odborného trenéra – dlouholetého sportovce. Pravidelně cvičím a pohyb je pro mě radost. Můj život se změnil k lepšímu, mám spoustu energie a chuti do života a pozitivní ohlasy na mou „proměnu“ mě neuvěřitelně posouvají vpřed. Ne každý vám však bude přát a ne každý bude mít pochopení, ale o to krásnější je, když ostatní vidí, že jste to opravdu dokázali. Vše ale musí začít u vás a hlavně musíte chtít.

Takže hodně štěstí s dietou NutriFood
Lenka Novomestská

EXPERT ADVISES