LENKA SKOLNIKOVIČOVÁ

Před:

122kg

Po:

75kg

Rozdíl:

47kg

„Po setkání s poradcem jsem byla rozhodnutá, že to položím, ale ani jsem nedoufala, že toho stihnu tolik a v tak krátkém čase.“

Když mi kamarádka doporučila NUTRI FOOD PLAN, protože s ním zhubla 20 kg, rozhodla jsem se ho také vyzkoušet a myslím, že to stálo za to. Na internetu jsem si vyhledala e-mail a napsala poradkyni Erice, která mi ochotně odepsala během několika okamžiků a domluvila mi schůzku za pouhé dva dny. Tam mi všechno vysvětlila, poradila, vyzvala mě a zapojila do svého programu. Po schůzce s poradcem jsem byla odhodlaná to sepsat, ale ani jsem nedoufala, že toho stihnu tolik a v tak krátkém čase.

První týden byl proces hubnutí obtížný, protože jsem měla špatné návyky – ráno jsem nesnídala a večer jsem mlsala chipsy a podobné pochutiny. Když jsem vyzkoušela koktejly NutriFood , tak mi zachutnaly natolik, že jsem u nich zůstala. Poradkyně mi poradila, co bych ještě mohla udělat, a tak jsem se přesně řídila její radou. Děkuji vám za trpělivost, neměla to se mnou lehké. Rozhodl jsem se pro plnohodnotnou náhradu jídla a s Erikou jsme se poprali. Bála jsem se, že když přejdu na pevnou stravu, opět přiberu, ale Erika mi vše vysvětlila. Jak, kdy a hlavně co jíst a pomalu mě převáděla na pevnou stravu. S úsměvem mohu říct, že už tři měsíce držím pevnou dietu a nic se neděje.

-47 kg za 8 měsíců!

Dlouho jsem se divil, kolik známých mě ani nepozdraví, ale teď už vím, čím to je. Proměnou, že mě nepoznali.

Když mě teď spousta mých známých potká, všichni reagují slovy WAAAU!

Doporučila jsem NUTRI FOOD PLAN svým přátelům, kteří mají problémy s váhou, a Erika je přijala.

Ještě jednou chci poděkovat Erice, že mi pomohla a měla se mnou trpělivost.

Děkujeme!

Lenka Skolnikovičová