LUCIA JAROŠOVÁ

Před:

95kg

Po:

82kg

Rozdíl:

13kg

„Ve dvojce je to jednodušší!“

Dietní program NutriFood Znám z Facebookukde jsem sledovala skutečné příběhy lidí, kterým dieta doslova změnila život. Stali se atraktivnějšími, vytvarovali si postavu, začali se oblékat podle svého vkusu a ne jen zakrývat nelichotivé křivky svého těla. Ale hlavně – posílili své zdraví, nastartovali metabolismus a zbavili se zdravotních komplikací, které s sebou nadváha přinášela. Já jsem měla to štěstí, že jsem zatím neměla žádné civilizační choroby ani zdravotní problémy v souvislosti s obezitou prvního stupně. A tak věřím, že jsem se pro dietu rozhodla ve správný čas. Bylo to krátce po Vánocích, když jsem na oficiální facebookové stránce NutriFood našla přihlašovací formulář do „Soutěže o báječné hubnutí“. Neváhala jsem ani minutu a napsala svůj příběh, přidala fotografii a přihlásila se. A když mi zavolali, že jsem byla vybrána, měla jsem obrovskou radost. Věděla jsem, že když budu pod dohledem odborníků na výživu, nevzdám to a konečně porazím ta kila navíc. A přesně to se také stalo. Nutriční terapeutky Lucka a Miška byly úžasné a chtěla bych jim poděkovat za jejich přístup a podporu. Jste skvělé děti! Slibovaly, že to společně zvládneme, a nemýlily se.

Za 2 měsíce -14 kg!
Po dvouměsíčním programu mám dole téměř 14 kg a s tímto výsledkem jsem velmi spokojená. Rozhodla jsem se pokračovat v programu hubnutí NutriFood a řekla jsem si, že do léta zhubnu dalších 10 až 15 kg.

Strava, která chutná?
Opravdu jsem si nedokázala představit, že by dieta mohla být chutná, a NutriFood mě přesvědčil. Potraviny Nutrifood jsou opravdu chutné a snadno se připravují. Nabídka je tak široká, že si každý najde svého favorita. Doslova jsem se zamilovala do čokoládového koktejlu, zeleninové polévky a boloňských špaget.

Ve dvojici je to jednodušší!
Na závěr bych ráda poděkovala kočkám – svým spolusoutěžícím, které hubly společně se mnou v programu Báječné hubnutí. Byli jsme v každodenním kontaktu a vzájemně jsme se velmi podporovali a motivovali. Proto doporučuji hubnout alespoň ve dvou, protože podpora vás neuvěřitelně žene kupředu.

Hodně štěstí


Lucia Jarošová