MARGITA PETRINCOVÁ

Před:

108.90kg

Po:

75.90kg

Rozdíl:

33kg

„Chtěla jsem hlavně podpořit svou dceru v jejím stravování. Nakonec jsem dosáhl své vysněné linie a zhubl -33 kg.“

Moje rozhodnutí začít s NUTRIČNÍ PLÁN a vyhledat pomoc profesionálního odborníka na výživu bylo otázkou okamžiku. Moje dcera Lenka začala mít velké zdravotní problémy, které pramenily z její chorobné obezity. Proto, když za mnou přišla s tím, že její kamarádka zhubla -20 kg za velmi krátkou dobu a že by to ráda zkusila sama, neváhala jsem a řekla jsem jí, ať si to vyzkouší. V tomto rozhodnutí jsem ji podpořil. Na začátku se bála, jestli to zvládne, a proto jsem se rozhodla a stala se její oporou v celém procesu snižování váhy. Myslím, že by v takové situaci asi každá máma reagovala stejně.

Po vážné operaci kolene před několika lety se moje dřívější mírná nadváha a s ní spojená snížená pohyblivost pomalu, ale jistě změnila v obezitu. Takže už nebylo o čem přemýšlet. Při mé výšce 170 cm byla váha 109 kg hrozbou pro několik dalších let. Navíc klimakterium, stresy, málo pohybu. A prognóza? Více než znepokojující.

Tak jsme se s Lenkou začali prát. Vzájemně jsme se podporovaly, chodily jsme spolu na pravidelné kontroly a konzultace k výživovému poradci. A samozřejmě jsme po každém měření a vážení neskrývali velkou radost z našich skvělých výsledků. Navíc, když nás odborník na výživu pochválil a dal nám vynikající doporučení, jak zvládnout celé období snižování hmotnosti . Výhodou bylo, že i když přišla krize, protože jsme v ní s dcerou byly společně a výsledky se brzy dostavily, vše jsme překonaly společně. Kilometry ubíhaly opravdu rychle, což pro nás bylo velkou motivací.

Po třech měsících jsem úspěšně dokončila program hubnutí, prošla fází přechodu na pevnou stravu a poté stabilizace hmotnosti, abych se vyhnula jo-jo efektu. A to vše pod dohledem odborníka na výživu. NUTRIČNÍ PLÁN STRAVOVÁNÍ. Dnes jsem nesmírně šťastná, že se mi podařilo zbavit se úžasných -33 kg a cítím se opravdu skvěle. Lenka stále pracuje na své vysněné postavě a já už teď vím, že dosáhne toho, co si předsevzala. Nejen já, ale celá rodina stojíme pevně při ní, aby se to podařilo.

Margita Petrincová