MARGITA ŽÁKOVÁ

Před:

77.10kg

Po:

65.00kg

Rozdíl:

12.1kg

„Jsem ráda, že jsem začala držet dietu, můj zdravotní stav se hodně zlepšil. Za necelé 3 měsíce jsem zhubla 13 kg. Lékař na preventivní prohlídce mě pochválil a můj zdravotní stav se zlepšil.“

Můj příběh je jednoduchý. Moje dobrá kamarádka se náhle rozhodla pro dietu NUTRI FOOD PLAN a já jen tajně doufala, že se jí bude dařit a já ji budu moci následovat.

Je mi 64 let, můj aktivní pracovní život je téměř u konce…

…mám různé potíže, které si člověk v životě nevybírá. Po měsíci, kdy můj přítel přešel na cílenou dietu NUTRI FOOD PLAN, jsem se také rozhodla a přihlásila se na první konzultaci v poradně NUTRI FOOD PLAN Galanta k paní Ildikó Haszterman a od té doby chodíme na konzultace s radostí a společně jsme zhubly. Ona samozřejmě dosáhla svých kil dříve, já své vysněné postavy o něco později. A musím vám říct, že odborník z poradny v Galantě nám vždy pomohl v každé situaci. Její rady jsou nad zlato a na té stupnici viděla všechno, i když jsme jí neřekli, že ten týden bylo zakázané jídlo. Jedná se například o období léta, oslav nebo vánočních svátků.

Jsem ráda, že jsem začala držet dietu, můj zdravotní stav se velmi zlepšil.

Za necelé 3 měsíce jsem zhubla 13 kg. Lékař mě na preventivní prohlídce pochválil a můj zdravotní stav se zlepšil. Mohu říci, že v této dietě si každý může vychutnat všechna plnohodnotná jídla NutriFood. Mají více druhů pokrmů a chutí. A také jako všichni jsem již vyzkoušel diety, které známe na trhu. Úbytek váhy jsme zvládli velmi snadno a udržení váhy, které je důležitější než samotný úbytek váhy, zvládáme s pomocí odborníka z poradenského centra. A nejlepší na tom je, že v tom nejsme sami!

Doporučuji všem, nebudete litovat, je to rychlá dieta a velmi bezpečná. Mají programy pro každého, ať už je to žena nebo muž, ať má sedavé zaměstnání nebo je fyzicky zdatný, a vůbec nezáleží na věku. Hubnutí je rychlé a udržení váhy je s odborníkem super a snadné. Při dodržování programů NUTRI FOOD PLAN nedochází k JO-JO efektu.

EXPERT ADVISES

Ing. Ildikó Haszterman

Kromě hubnutí s NUTRI FOOD PLAN jsme se s paní Marií zaměřili také na správný pitný a stravovací režim, jaké jsou vhodné potraviny do jídelníčku, nebo jak správně připravovat jednotlivé potraviny, aby tělu neškodily a přinášely makro- a mikronutrienty.