MÁRIA UNSTÝČKOVÁ

Před:

123kg

Po:

73kg

Rozdíl:

55kg

„Dnes vím, že kdo chce zhubnout, může.“

Začněme však od začátku. Je mi 52 let a posledních 15 let jsem se se svou váhou pohybovala na kolotoči. Tři kila dolů a šest kilo nahoru. Po nesčetných dietách jsem skončil na 124 kg. Ráno začalo dietou a večer už to byl jen sen. Hypertenze, bolesti kloubů, bolesti dolní části zad, špatná nálada, nízké sebevědomí a nemluvě o tom, že jsem neměla co na sebe. Několik žen by o tom mohlo vyprávět.

Zůstaly mi výmluvy a otázky typu – proč nemůžu zhubnout?

Každý den jsem chodil kolem billboardu s reklamou na programy hubnutí – NutriFood a hubnutí pod dohledem odborníka. Říkala jsem si, že zase další dieta. Jednoho dne jsem se však nevzdala, prostudovala jsem si jejich webové stránky na internetu a přečetla si několik příběhů o úspěších skutečných lidí, kteří stejně jako já chtěli zhubnout. Nakonec jsem se rozhodla to zkusit a objednala se na vstupní vyšetření. Odborníci na výživu mi podrobně vysvětlili, jak dieta funguje. Vyvstala však zásadní otázka:„Máš silnou vůli? “ Moje odpověď zněla: „Když vidím nějaké výsledky, tak asi ano.“ Odpověděl jsem velmi nejistě, protože mé předchozí diety vůbec nefungovaly. Nikdy předtím jsem však nehubla pod odborným dohledem, a to ještě zvýšilo mé odhodlání zhubnout.

Teď jsem na sebe nesmírně pyšná

Bral jsem to opravdu vážně a řídil se všemi doporučeními a odbornými radami. Výsledky přišly brzy a byly opravdu překvapivé. Kila šla dolů a zlepšila se mi nálada, sebevědomí a hlavně zdraví. Zatím jsem zhubla více než 50 kg. Mám obrovské množství energie, žádné zdravotní problémy, sportuji a co je nejlepší – každý den dostávám komplimenty za svůj nový vzhled.

Když se mě nedávno jedna paní zeptala na můj jídelníček, vyprávěla jsem jí svůj příběh.

Na to se mě zeptala: „Nemáš hlad? Bez takové klobásy bych nemohl být!“
Moje odpověď zní, že si musíte vybrat a rozhodnout se, zda opravdu chcete zhubnout a já jsem opravdu chtěla.
Musím poděkovat celému týmu profesionálních výživových poradců NutriFood v Bratislavě za jejich profesionální a zároveň lidský přístup a podporu. Doslova mi změnily život.

A to jsem ještě neskončila s hubnutím! Jsem odhodlaná a pokračuji v hubnutí dál.

Pokud opravdu chcete, jde to!

Maria Strýčková