MARTIN SKALA

Před:

107.60kg

Po:

87.60kg

Rozdíl:

20kg

„Rozhodla jsem se zhubnout kvůli zdravotním problémům. Díky dietě NUTRI FOOD PLAN mi lékař vysadil léky na krevní tlak.“

Vždycky jsem zhubla, ale jen na chvíli. Jednoho dne se můj zdravotní stav zhoršil natolik, že jsem musel začít navštěvovat lékaře, protože můj krevní tlak se blížil infarktu.

Jednoho dne, když jsme byli s manželkou nakupovat, jsem potkal známou, která vypadala velmi dobře a vážila nejméně o 30 kg méně, než jsem si ji pamatoval. Řekla mi o stravě NUTRI FOOD PLAN a jejích účincích a o tom, jak se díky ní zbavila nechtěných kilogramů. Ještě ten večer jsem zavolala jejich výživové poradkyni Erice Litecké a domluvila se s ní na úvodní konzultaci.

Přiznávám, že když jsem se dozvěděla a uviděla svůj jídelníček, zaskočilo mě to, ale neodradilo mě to od mého původního záměru zhubnout. Mou oporou byla také moje žena, která se rozhodla držet dietu se mnou. Nechala jsem Erice dvoutýdenní dietu a druhý den jsem mohla začít. Ano, první tři dny byly náročné, protože jsem cítila hlad a klesala mi energie, ale to se brzy změnilo a najednou jsem hlad necítila a dokonce jsem se cítila zdravější a silnější. Postupem času jsem si vybírala a vybírala svá oblíbená jídla – obzvlášť mi chutnaly krémové polévky, ale také jahodový koktejl, zvláště když šlo o svačinu. Postupně jsem mohl jíst i maso, které jsem vařil v páře spolu se zeleninou. Na kliniku jsem chodila pravidelně každé dva týdny na kontrolu a odnášela jsem si nové potraviny a dobrý pocit z výsledků. Za měsíc jsem zhubla -11,5 kg, což mě motivovalo k tomu, abych do svého jídelníčku zařadila cvičení. Za tři měsíce jsem zhubla -20 kg a moje velikost oblečení se změnila z XXL na L až M.

I když jsem dietu řádně ukončila, stále se snažím dbát na svůj jídelníček. Hlídám si příjem potravy pomocí aplikace v telefonu a pravidelně cvičím.

Hubnutí s NUTRI FOOD PLAN bych doporučila i ostatním, kteří se snaží shodit přebytečná kila. Kromě kil jsem se zbavila léků, upravil se mi vysoký krevní tlak a samozřejmě dobrý pocit ze sebe sama je nenahraditelný. Ještě jednou děkuji Erice.

Martin