MARTINA CONFEDERÁKOVÁ

Před:

107.20kg

Po:

95.60kg

Rozdíl:

11.6kg

„Můj neúměrný přírůstek na váze byl způsoben selháním ledvin a hormonální léčbou před otěhotněním.“

Později jsme se s manželem pokoušeli o dítě. Protože nám příroda nedala šanci, rozhodli jsme se pro umělé oplodnění. Začal kolotoč hormonální léčby, během kterého jsem hodně přibrala. A protože těhotenství nevyšlo a já z toho byla dost nešťastná, rozhodla jsem se pro druhý pokus. Lékaři mi doporučili, abych před dalším umělým oplodněním zhubla pár kilo, což bylo docela štěstí. Ani podruhé se mi však nepodařilo otěhotnět. Do toho se přidal stres z rozvodu a moje ručička na váze ukazovala děsivých 107 kg.

V současné době žiji sama a starám se o svého otce, který je velmi nemocný. Právě s ním jsem si uvědomila, že zdraví máme jen jedno a že se svou nadváhou musím rozhodně něco udělat. Navíc nechci zůstat celý život sama a i partnera je lepší hledat, pokud nejste obézní a nemáte nadváhu.

Pak jsem si v časopise Charm přečetla článek o soutěži „Okouzlující linie“ a o redukčním programu NUTRI FOOD PLAN. Neváhal jsem ani chvíli a přihlásil se. O to větší bylo moje překvapení, když mi zavolali, že jsem byl vybrán. Byla jsem odhodlaná zhubnout jako nikdy předtím.

Překvapilo mě, že se platí pouze stravování. Poradenství v oblasti výživy NUTRI FOOD PLAN je zcela zdarma!

Začala moje dvouměsíční proměna, která se skládala z úpravy jídelníčku a estetického ošetření obličeje a těla. Dieta se skládala ze speciálních nízkokalorických potravin, které byly součástí mého programu hubnutí. Celá tato proměna pro mě byla zdarma, za což jsem byla velmi vděčná. Vstupní vyšetření i další kontroly a ošetření byly provedeny na Klinice estetické medicíny a redukce hmotnosti v Bratislavě, kde se nachází centrální klinika NUTRI FOOD PLAN. Chodila jsem tam také na pravidelné konzultace s výživovým poradcem, a protože se mi hubnutí dařilo, rozhodla jsem se v dietě pokračovat. Nejvíce mě překvapilo, že pokud zhubnete s NUTRI FOOD PLAN, zaplatíte pouze za vstupní vyšetření 15 eur a všechna následná vyšetření a poradenství během jednoho roku jsou zdarma. Takové poradenství je v současné době velmi drahé, a proto velmi oceňuji, že kontroly u výživových poradců NUTRI FOOD PLAN nejsou placené. Platíte pouze za nízkokalorickou stravu, která navíc skvěle chutná.

Pokud se rozhodnete zhubnout – určitě je tu někdo, kdo vám poradí!

Dieta NUTRI FOOD PLAN je jiná v tom, že je tu někdo, kdo vám konečně poradí, jak přesně postupovat při hubnutí, co můžete a co nemůžete jíst, co na sobě musíte změnit – jednoduše řečeno, jak rychle a zdravě zhubnout. Proto se mi podařilo zhubnout téměř -12 kg za 2 měsíce, a to i při částečném nahrazení stravy (kvůli mým zdravotním kontraindikacím). Nečekala jsem, že zhubnu tolik kilogramů, a s výsledkem jsem velmi spokojená. I když to pro mě bylo zpočátku trochu těžší, rychle jsem si zvykla a přizpůsobila se této speciální stravě. Je to snadné, zejména při přípravě jídla. Už to vidím, když hodinu a půl vařím pro tátu a za deset minut mám hotový oběd pro sebe. Všechny pokrmy chutnají výborně. Tyčinky NutriFood jsem si opravdu oblíbila. Dávám si je ke svačině a jsem spokojená, protože mě pěkně zasytí.

Díky dietě NUTRI FOOD PLAN jsem se naučila pravidelně jíst.

S pomocí NUTRI FOOD PLAN jsem se naučila správně jíst a také pravidelnému pitnému režimu. Je pro mě snazší rozhodovat se, co a kdy jíst a co s čím kombinovat. Snížení váhy má také pozitivní vliv na mé zdraví. Jsem pohyblivější a nechodím tolik do schodů. Do třetího patra vyběhnu kdykoli, kdy se mi dnes podaří jít, aniž bych se zadýchala.

Na dietě NUTRI FOOD PLAN se mi líbí, že jídla jsou připravená a nemusím se o nic starat. Připravím je za 10 minut, jsou vynikající a cítím se sytá. Potraviny NutriFood jsou navíc nutričně vyvážené, což znamená, že dostanete vše, co vaše tělo na den potřebuje – všechny vitamíny, minerály a prospěšné látky v doporučené denní dávce.

Okolí mě v mém stravování podporovalo.

Naštěstí mám kolem sebe lidi, kteří při mně vždy stáli. A to i nyní – při hubnutí. Velmi mě podporovali, dokonce mě vedli, když jsem měla chuť, a říkali mi, že to nemůžu udělat, protože držím dietu. Dnes dostávám samé komplimenty. Na mně je to hodně vidět, protože jsem z některých částí těla slezla i o -25 cm. A to stačí. Nicméně pokračuji v dietě podle NUTRI FOOD PLAN. Chystám se na velkou svatbu kamarádky a těším se, že si konečně koupím šaty, ve kterých budu vypadat a cítit se v nich dobře.

Vyzkoušela jsem mnoho diet, ale tato jediná mi pomohla!

V minulosti jsem se několikrát pokoušela zhubnout, ale žádná z diet nebyla úspěšná. Určitě to bylo i tím, že jsem neměl nikoho, kdo by mi poradil. Když začínáte s dietou, nevíte, jestli můžete tohle a tamto, a nevíte, co s čím kombinovat. Teprve s dietou NUTRI FOOD PLAN jsem si uvědomila, jak důležitá je role výživového poradce pro úspěšné hubnutí. Hubnutí pod dohledem odborníka na výživu je samozřejmě bezpečnější a zdravější.

Důležité je začít a nastavit si to v hlavě. Jednoduše si řekněte – jdu za tím, bojuji a nevzdávám se!

Vyzkoušejte si to sami, stojí to za to!

Martina Konfederáková