MARTINA KOTISOVÁ

Před:

86kg

Po:

62kg

Rozdíl:

24kg

„Myslím na své děti, a proto musím myslet především na své zdraví!“

„Martina našla poradnu NUTRI FOOD PLAN v M-Paláci Brno díky své sestřenici, která ji osobně přivedla k výživovému poradci. On sám byl klientem naší výživové poradny,“ vzpomíná výživová poradkyně na svou klientku Martinu – maminku dvou malých holčiček. „Právě kvůli dětem ji k nám přivedl její bratranec. Řekl, že jí musíme pomoci.“

Zpočátku bylo hubnutí obtížné. Paní Martina začala s jinou proteinovou dietou a jídlo jí vůbec nechutnalo a její tělo nechtělo spolupracovat. Navíc několikrát onemocněla a musela brát antibiotika a redukční program byl tak neplánovaný, že se chvílemi zdálo, že to paní Martinka vzdá. Po komplexní diagnostice a sestavení individuálního redukčního a výživového programu NUTRI FOOD PLAN s nízkosacharidovými potravinami NutriFood se její hubnutí rozjelo jako mávnutím kouzelného proutku.

A výsledek je vynikající!

Martinčina proměna vyvolává skutečně nejpozitivnější reakce u lidí, kteří pravidelně sledují dění a výsledky ve výživové poradně NUTRI FOOD PLAN M-Palác Brno. Několikrát bylo klienty řečeno, že Martina prošla velkou změnou a je z ní velká kočka.

Její proměna inspirovala mnoho lidí, nejen jejích přátel, kteří se díky ní rozhodli bojovat s nadbytečnými kily. Držme jim palce, aby to všichni zvládli stejně jako paní Martinka.