MARTINA VARGA

Před:

101kg

Po:

88kg

Rozdíl:

13kg

„Kvalita mé pleti se zlepšila a můj atopický ekzém, se kterým jsem bojovala od dětství, zcela zmizel.“

Jmenuji se Martina Vargová, je mi 45 let a jsem učitelka na prvním stupni základní školy v Bratislavě. Kila, která se mi podařilo shodit, jsem vždy po nějaké době nabrala zpět, a to i s pár kily navíc. A tak se moje váha zvýšila na 101 kg.

Jak zhubnout? Dieta na hubnutí pomůže

Krátce před létem jsem v jednom ženském časopise objevila soutěž Hubněte s NutriFood a neváhala jsem se přihlásit. Zaujala mě také skutečnost, že se centrum pro léčbu obezity nachází nedaleko mého bydliště. Napsala jsem, proč chci zhubnout, a poslala fotografii. Vůbec jsem nedoufal, že se stanu jedním z vítězů soutěže. Již v září jsem spolu s ostatními začala bojovat s kilogramy pomocí programů Nutri Food pod dohledem odborníků na výživu. Díky systému připravovaných jídel jsem se naučil udělat si na jídlo čas, jíst v pravidelných intervalech třikrát denně a hodně pít. Vyhovovalo mi, že k přípravě snídaně, oběda i večeře mi stačila voda a rychlovarná konvice nebo mikrovlnná trouba. Nejvíce mi chutnala ovesná kaše, ta s jablky nemá chybu. Jako hlavní jídlo mám rád bramborovou kaši a všechny druhy těstovin. Koktejl se skvěle hodí i na cesty, není nic jednoduššího než nalít vodu do šejkru, zamíchat a vypít.

Za první měsíc se mi podařilo zhubnout 7 kilo…

…za dva měsíce pak až 13 kilogramů, 13 centimetrů v pase a 9 centimetrů nad pasem. Z velikosti 48 jsem přešla na krásnou 42, která je nyní běžně dostupná ve všech obchodech. Konečně nemusím chodit do obchodů pro krtčí kůže. Zlepšila se mi kvalita pleti a můj atopický ekzém, který jsem si léčila od dětství, zcela zmizel. A také mám mnohem více energie než dříve.

Po soutěži jsem se rozhodla pokračovat v programu hubnutí NutriFood a chtěla bych zhubnout dalších 10 až 15 kilo. Na každém kroku slyším komplimenty, jak dobře vypadám, zejména od kolegů, sousedů a dětí ve škole. A to je pro mě velká motivace.

Na soutěži jsem potkala skvělou partu spolusoutěžících a lidí, kteří nám pomohli zhubnout. Děkuji všem za pomoc a péči, zejména výživovým poradcům.

Martina Vargová