MELINDA SREJNER

Před:

82.70kg

Po:

69.80kg

Rozdíl:

12.9kg

„Přiznávám, že první dny byly těžké, ale když jsem viděla, že váha klesá, ještě více jsem zesílila a dosáhla své vysněné váhy.“

V roce 2019 jsem byl také velmi vystresovaný, takže jsem samozřejmě jen jedl. Dozvěděla jsem se o redukčních programech NUTRI FOOD PLAN. Nejprve jsem přemýšlela, zda mám dietu vyzkoušet, ale když jsem v květnu stoupla na váhu a ta ukázala 82 kg, hned druhý den jsem zavolala paní Ildikó Hasztermanové a objednala se na konzultaci.

Dne 20. V květnu 2019 jsem zahájila dietu NUTRI FOOD PLAN. Přiznávám, že první dny byly těžké, ale když jsem viděla, že váha klesá, ještě více jsem zesílila a dosáhla své vysněné váhy.


A v srpnu už jsem měl o 12 kg méně.

Cítím se mnohem lépe a od té doby jsem ani nebyla nemocná. Jídla jsou vynikající a ani jsem neměla hlad. Paní Ildikó mi vždy poradila, jak se mám stravovat, jakou zeleninu nebo bílkoviny si mohu dát vedle stravy NUTRI FOOD PLAN. Program jsem dokončil na začátku září, moje váha se již ustálila na 69 – 70 kg. Stále si dávám smoothie k snídani a stále mi chutná stejně dobře. Fotografie z dubna 2019 a druhá z prosince 2019. Od té doby si dávám pozor na to, co a kdy jím. Přiznám se, že teď o prázdninách to nebylo snadné.

Děkuji vám, paní Ildikó Hasztermanová, za dobrou radu.

Melinda Srejner