MICHAELA ADAM

Před:

103.60kg

Po:

82.00kg

Rozdíl:

21.6kg

„Nikdy jsem se nekamarádil s dietáři!“

Proto jsem si řekl, že začnu před novým rokem. Kdybych to neřešil hned a odložil to „na později“, určitě bych si to rozmyslel.

Řekl jsem si pevně – teď a od zítřka už ne!

O NUTRI FOOD PLAN jsem si nejprve přečetla na internetu a poté jsem se objednala k výživové poradkyni Ance. Všechno mi vysvětlila a věděla jsem, že se na ni mohu obrátit, kdykoli budu mít problém nebo otázku. První dva týdny byly těžké, hlavně proto, že byly prázdniny a všude bylo plno pokušení. Říkala jsem si, že až se s tím začátkem vyrovnám, bude to jedna nebo dvě. A nemýlil jsem se!

Uběhlo to rychle a pak už to šlo samo.

Všechna jídla NutriFood jsem si zamilovala. Byly rychlé a velmi snadné na přípravu, zvláště když člověk nespěchá. Po každé kontrole u nutričního specialisty jsem odcházela s úsměvem na tváři. Když jsem viděla, jak kila a centimetry ubývají, byla to pro mě ještě větší motivace. Vždyť koho by nemotivovalo -11 cm v pase a fantastických -17 cm v bocích? Věci se začaly hroutit a já jsem od lidí kolem sebe začal místo výčitek slyšet pochvaly. Cítím se lépe, zdravěji a krásněji. Musela jsem vyměnit šatník, což mi vůbec nevadí, protože vím, že do obchodu můžu jít s pocitem, že si konečně koupím něco na sebe. Výživová poradkyně mě v rámci redukčního programu učila a vysvětlovala zásady zdravého stravování a životního stylu. Přijal jsem je s nadšením, a proto jsem přesvědčen, že si svou váhu v budoucnu udržím.

Dokonce jsem se rozhodla, že se příští rok vrátím k programu hubnutí NUTRI FOOD PLAN a zhubnu dalších 10 kilo. Stojí to za to!

Dietu NUTRI FOOD PLAN bych rozhodně doporučila každému, kdo se rozhodne bojovat s nadbytečnými kily. Je to snadné, chutné a dokonce se můžete vždy spolehnout na svého výživového poradce, jako se já vždy spoléhám na svou Anku Stráňavskou. Chci jí moc poděkovat za všechen čas, který jsme spolu strávili, a za pomoc, kterou mi poskytla. Díky ní jsem znovu získala sebedůvěru a vitalitu.

Michaela Adamová

EXPERT ADVISES