MICHAELA RETZER

Před:

117.30kg

Po:

102.00kg

Rozdíl:

15.3kg

„Všem lidem, kteří chtějí snížit svou váhu, bych doporučil pevnou vůli, odhodlání a trvalou změnu nastavení v „hlavě“.“

O programu NUTRI FOOD PLAN jsem se dozvěděla hlavně z billboardů, médií, když ho propagovaly známé osobnosti. Proto jsem se o NUTRI FOOD PLAN dozvěděla na internetu a pak jsem v práci narazila na časopis Maminka a tam jsem hned uviděla soutěž „Zhubněte s NUTRI FOOD PLAN a Maminkou „. Neváhala jsem ani chvíli a hned jsem se zapojila. A myslím, že hvězdy byly tak laskavé, že mi umožnily vyhrát soutěž a zúčastnit se jí.

Za posledních 5 let jsem však byla na dvou mateřských a rodičovských dovolených v řetězci. Nějak mi na sebe nezbýval čas, přestala jsem se aktivněji hýbat a kila přibývala. Když jsem tuto soutěž viděla v časopise pro maminky, přihlásila jsem se. Pro sebe, pro své zdraví, pro své děti a pro svou rodinu. Po porodu jsem přibrala a rodina mi také říká, že bych měla zhubnout,“ přiznává upřímně Miška.

Protože jsem vždycky měla plnější postavu, zkoušela jsem od puberty mnohokrát držet různé diety. Vždycky jsem začal a neměl jsem dost silnou vůli, abych vydržel déle. Přišlo první pokušení a já jsem okamžitě „zhřešil“. Když jsem byla ještě bezdětná, dokázala jsem se s tím vyrovnat, ale pokaždé se dostavil jo-jo efekt. V minulosti jsem zhubla prostřednictvím zdravotního studia, zhubla jsem také tím, že jsem si hlídala stravu a chodila třikrát do posilovny s osobním trenérem. To bylo naposledy v roce 2013, dokud jsem poprvé neotěhotněla. Pak už jsem se k tak pravidelnému cvičení nedostal. Občasné plavání, ale svižné procházky, na které jsem byla zvyklá, vystřídala obyčejná chůze při tlačení kočárku a kila přibývala. Podruhé jsem otěhotněla (2015). V těhotenství jsem moc nepřibrala, asi 8 kg, ale po porodu, nepravidelném pohybu, nepravidelné stravě, nedodržování pitného režimu a dostala jsem se na dnešních 117 kg. Plus 20 kg ve srovnání s rokem 2013 před mým prvním těhotenstvím. I když jsem měl 97 kg, myslel jsem si, že toho mám hodně. Ale teď jich mám o 20 víc…

„Cítím se nesvá, nelíbím se sama sobě, vyhýbám se pohledu do zrcadla, nevyhledávám společná focení a bohužel ani se svými malými dětmi (syn 5 let, dcera 3 roky). A tiše poslouchám výčitky od maminky a někdy i od manžela…“

Za dva měsíce -15,3 kg!

Na první schůzku jsem šla s radostí a zvědavostí, co mě čeká, protože jsem slyšela dobré recenze na „chuť“ jídla z pytlíků, byla jsem zvědavá, jak bude chutnat, jak si zvyknu na nové jídlo, jak se mi bude líbit, jak se mi bude líbit, jak se mi bude líbit, jak se mi bude líbit. dietajak zvládnu připravit pro svou rodinu běžná jídla, přestože je nebudu moci ani ochutnat.

Mým cílem před začátkem soutěže bylo shodit všechna přebytečná kila, abych si mohla bez omezení hrát s dětmi, abych mohla v létě bez omezení jezdit na chatu pod Rysmi, kde jsme s manželem v minulosti byli. Soutěž splnila má očekávání, za dva měsíce jsem zhubla 15,3 kg, což mě povzbudilo a jsem připravena nejen pokračovat v hubnutí s NUTRI FOOD PLAN, ale také dlouhodobě udržovat zdravý životní styl. Po zhubnutí se cítím velmi dobře, mám více energie, mohu více cvičit, při rychlém pohybu se nezadýchávám jako před dvěma měsíci.

V neposlední řadě bych ráda poděkovala skvělým odborníkům z NUTRI FOOD PLAN a také bych ráda poděkovala časopisu MOM za skvělou příležitost a zkušenost.

Všem lidem, kteří chtějí snížit svou váhu, bych doporučil silnou vůli, odhodlání a trvalou změnu nastavení v „hlavě“.

Hodně štěstí,

Michaela Retzerová