MICHAELA SADINSKA

Před:

104kg

Po:

90kg

Rozdíl:

14kg

„Pomohla mi pouze dieta NutriFood! Budu hezčí nevěsta!“

S programy NUTRI FOOD PLAN jsem se poprvé setkala v rámci soutěže „Báječné hubnutí s NutriFood“. Přihlásila jsem se tam, protože jsem chtěla zlepšit své zdraví, zbavit se bolestí kloubů způsobených nadváhou a velkou motivací byla i blížící se svatba. Jednoduše také proto, abych se líbila sama sobě a hlavně abych se cítila dobře a zdravě ve svém těle. O této soutěži jsem se dozvěděla na Facebooku a neváhala jsem se jí zúčastnit. Bylo to jednoduché. Napsala jsem svůj příběh o tom, jak jsem se dostala do situace, kdy jsem se sama nedokázala vypořádat se svými kily navíc. Konečně se na mě usmálo štěstí.

Teď je všechno jinak.
Můj snoubenec i celá jeho rodina stáli při mně, podporovali mě a moje budoucí tchyně se ke mně dokonce solidárně přiklonila. Milovala jsem pravidelné kontroly u výživového poradce, protože byly neuvěřitelně motivující a moje výsledky mě posouvaly dál. Všichni věřili, že to dokážu, a já sám jsem o tom byl obzvlášť přesvědčený. Moje váha totiž postupně klesala a moje sebevědomí rostlo.

Dieta se mi líbila
Pravděpodobně vám to zní trochu absurdně, ale faktem je, že dietní potraviny NutriFood byly skutečnou lahůdkou. Některé z nich jsem si dokonce oblíbila natolik, že jimi nahrazuji kalorickou večeři nebo si z nich připravuji svůj oblíbený čokoládový koktejl, když nemohu snídat. Dieta NutriFood mě naučila pravidelně jíst a hlavně dodržovat pitný režim, což jsem dříve nedělala.

-14 kg za dva měsíce!
S výsledkem redukčního programu jsem velmi spokojen. Moje váha ukazuje o skvělých 14 kilogramů méně. NutriFood mě mimo jiné naučil, jak se správně stravovat, a vedl mě ke zdravému životnímu stylu, protože součástí programu hubnutí je nejen úbytek hmotnosti, ale také přechodná fáze a postupná stabilizace hmotnosti, aby nedocházelo k nežádoucímu jo-jo efektu. Proto na celý proces hubnutí dohlíží kvalifikovaný odborník – dietolog. A to opravdu oceňuji, protože s různými doplňky stravy, které jsem zkoušel dříve a byly neúspěšné, a které si můžete také koupit v lékárnách a na internetu, můžete snadno získat tento jo-jo efekt. Pod vedením výživových poradců skutečně hubnete rychleji a hlavně je to bezpečné. Po celou dobu diety na mě dohlíželi a já jsem měla možnost konzultovat všechny otázky, které mě v průběhu hubnutí napadly.

Je to opravdu skvělý pocit být o tolik kilogramů lehčí a rozhodně to není konec mého hubnutí, protože jsem se rozhodla shodit ještě více kilogramů. Dnes už vím, jak na to. Stačí jen chtít, upravit jídelníček, odstranit špatné stravovací návyky a samozřejmě trochu cvičit. Cítím se mnohem lépe, lépe chodím, nezadýchávám se a nejsem tak unavená jako dřív. Dokonce chodím po práci domů pěšky, opravdu mě to baví a vím, že dělám něco pro sebe.

Těším se na každý kompliment, který dostanu!
Mé okolí na mně vidí velkou změnu a všichni mě podporují a jsou se mnou rádi. Dieta NutriFood je určena všem, kteří se nemohou odhodlat k hubnutí nebo prostě nevědí, jak začít. Říkám to z vlastní zkušenosti. Není nic jednoduššího než navštívit odborníka na výživu a nechat si poradit a sestavit individuální program hubnutí. Vše vám hezky a podrobně vysvětlí, není třeba se toho bát. Moji výživoví poradci byli úžasní, vždy usměvaví a dobromyslní. Podporovali mě po celou dobu mého hubnutí. Chtěla bych jim moc poděkovat, zejména všem, kteří se o mě starali. Jste opravdu úžasná a jsem vám vděčná za vše, co jste pro mě udělala. Budeš mi chybět. Ale naštěstí už vím, že když si nejsem něčím jistá, mohu se na vás obrátit o radu.

Vydržte!
Michaela Sadinská

EXPERT ADVISES