MILAN JUNIOR WINTERFORGED

Před:

110kg

Po:

99kg

Rozdíl:

11kg

„Ve svém životě jsem úspěšně překonal několik výzev. NutriFood byl jedním z nich!“

A to jsou věci potřebné k udržení kondice. Dříve jsem byla ve formě, ale časem jsem ztratila kondici a začala jsem nekontrolovatelně přibírat. A pokud mi zbývá nějaký čas, snažím se ho věnovat své rodině – manželce a 3,5leté dceři Saše.

JAK JSEM SE STAL OBÉZNÍM?


Postupně jsem během sedmi let přibral šedesát kilo. Probudil jsem se až po stotřicáté hodině. Neuměl jsem si zavázat tkaničky, nemohl jsem si obléct normální kalhoty, jen tepláky nebo kapsáče, a místo triček jsem nosil „stany“. Řekl jsem si dost a začal jsem cvičit. Vlastně mě na něj přitáhla Adela Banášová. Chodila do posilovny, a tak jsem druhý den cvičila i já. Tehdy jsem se dokonce zapojil do sportovního projektu, na jehož konci jsem musel uběhnout deset kilometrů. A tak mi nezbylo nic jiného než zhubnout. Podařilo se mi to díky upravené stravě, silovému tréninku a pravidelnému cvičení. Za rok se mi podařilo zhubnout přes třicet kilo. Ráda jsem aktivně sportovala a běhala, ale bohužel jsem při svém způsobu fungování a pracovním vytížení neměla čas na pravidelný pohyb a zdravý životní styl, a tak jsem začala opět přibírat na váze. A proto jsem se rozhodl držet tuto dietu.

Přiznávám, že jsem podobné diety zkoušel, ale neměly žádný účinek. A protože už nechci užívat žádné nízkokalorické a neúčinné doplňky stravy a na pravidelné cvičení mi nezbývá čas, rozhodla jsem se pro nutričně vyváženou a plnohodnotnou náhradu stravy pomocí NutriFood. Pohodlí a bezpečnost při dietě mi zajistil dohled odborníků – výživových poradců společnosti NUTRI FOOD PLAN.

BYLA TO PRO MĚ OBROVSKÁ VÝZVA!


Mým úkolem bylo nejen zhubnout, ale také motivovat své „kolegy“ k úspěšnému hubnutí, a to bylo mnohem těžší. Co kdyby se mi nepodařilo zhubnout? Myslím, že bych tu ostudu nepřežil. Naštěstí to k mému překvapení nebylo tak těžké a kila šla dolů poměrně rychle a bez hladovění. Dokonce i moje žena ochutnala se mnou! Ukousla si z chřestové polévky a bramborové kaše se šťouchanými brambory a říká, že je to naprosto v pořádku. To já předstírám, že „sotva hubnu“. Ale musím říct, že Mám maximální podporu doma a pochvaly za to, jak se mi daří bojovat s kily navíc.

PLNÁ ENERGIE I PŘI DIETĚ?


Myslela jsem, že budu unavenější, ale cítím se skvěle a plná energie. Mám rád potraviny NutriFood a považuji se za milovníka dobrého jídla. Jejich jednoduchá příprava naprosto vyhovuje mému rychlému životnímu stylu a snadno zapadají do mého denního režimu. Den doma začínám sklenicí vody. Ráno si cestou do práce stihnu připravit snídani v podobě smoothie. Mám to přesně spočítané – 7 minut se „třesu“ v autě cestou do rádia. Mezi mé oblíbené pokrmy patří chřestová polévka. To je pro mě „creme de la creme“!

Když teď jdu do obchodu a nakupuji potraviny pro své holky, nemám pocit, jako když jsem byla hladová – vykoupila jsem půlku obchodu. Docela mě to překvapuje, i když je mi líto, že ta jídla nemám, ale vím, proč to teď dělám, a je to o sebekázni. Vím, že tyto potraviny se nakonec do mého jídelníčku dostanou, ale v rozumné míře.

NUTRIFOOD DIETA SPLNILA PŘESNĚ MOJE OČEKÁVÁNÍ!


Podařilo se mi to díky odborníkům na výživu, kteří na můj jídelníček dohlíželi při pravidelných kontrolách. Dostal jsem od nich všechny potřebné informace a pokyny a po celou dobu mě podporovali. Naučila jsem se dodržovat pitný režim a přemýšlet o tom, co jím. Dieta NutriFood splnila přesně má očekávání, která jsem nevyslovila, protože jsem se bála, jestli to tak bude. Je to praktické, i když se považuji za gurmána, mohu říci, že je to i chutné a má to skvělý výsledný efekt. Tak jsem si to představoval – aby to bylo rychlé, nezávazné a z časového hlediska pro mě ideální. snadná příprava. Jednoduše, bez jakýchkoli komplikací, jsem fungoval jako předtím a kila šla dolů.

JAK JI VNÍMÁ MÉ OKOLÍ?


To je klíčový moment – že je to na mně vidět
. Ptají se mě – „Nezhubla jste náhodou?“. Bylo to na mně vidět poměrně brzy, zejména v obličeji, a mé okolí si toho brutálním způsobem všimlo. Naštěstí, a to jsem moc ráda, se mě nikdo z nich nezeptal, jestli jsem nemocná. Což je skvělé, protože ve chvíli, kdy člověk zhubne deset kilogramů za tak krátkou dobu, může takový dojem vzniknout. Ale to, že se mě nikdo neptal, svědčí o tom, že jsem vypadala vitálně a zdravě.

Jako první si toho všimla paní „střihačka“ v televizi, zejména v detailních záběrech. Dokonce mi museli vyměnit košile a upravit některé vesty, které nosím pro vysílání. Sám to cítím na košilích a kalhotách, které nosím pravidelně, a už přesně vím, které věci se mi líbí. Počkám si však na nový šatník, protože zbytečná obezita byla odstraněna a s NutriFoodem mám v plánu shodit ještě více kilogramů. Dnes si však užívám toho, že si snáze a dokonce na jeden nádech zavážu tenisky a místo výtahu vyběhnu schody pěšky.

Po dvou měsících setkání s ostatními finalistkami soutěže „Báječné hubnutí“ vidím tuto velkou proměnu i na dívkách. Na poslední zkoušce vypadali opravdu dobře a při focení ve studiu to bylo znát na jejich sebevědomí. Tímto jim gratuluji a upřímně se těším na spolupráci s nimi.

Váš
Milan JUNIOR Zimnýkoval

EXPERT ADVISES