MILOŠ JURIS

Před:

205kg

Po:

155kg

Rozdíl:

50kg

Sedavé zaměstnání a noční stravování vedly k tomu, že Milos vážil 205 kg a trpěl zdravotními problémy. Sám už to nezvládal. S vydatnou pomocí odborníka na výživu a správně nastaveného programu na snížení hmotnosti NUTRI FOOD PLAN bezpečně zhubl úctyhodných 50 kg a pokračuje dál. Přečtěte si jeho inspirativní příběh.

Proč jsem začal hubnout? Otázka zní jinak. Proč jsem vlastně tolik přibrala?

Postupně jsem začala nepozorovaně přibírat na váze. Z práce jsem chodila domů unavená a hladová. Doma jsem snědl víc, než jsem potřeboval, a šel jsem rovnou spát. A „najednou“ jsem měla 205 kg a zdravotní problémy. Nohy jsem měl oteklé, otevíraly se mi na nich rány a nadměrně jsem se potil. Tak moc, že to pocítili i kolegové z taxislužby, kde jsem pracoval. Můj šéf mi dal ultimátum. Buď zhubnu, nebo se rozloučím s prací taxikáře. Poradila mi, abych vyhledala odbornou pomoc výživového poradce. A tak jsem se ocitla v poradně NUTRI FOOD PLAN s paní Deckarovou.

Výživový poradce mi vysvětlil, jak velké riziko představuje obezita pro mé zdraví, a zároveň mě povzbudil, že ji společně můžeme zvládnout. Na klinice mi provedli diagnostická měření a program hubnutí mi byl doslova ušit na míru. Přesně jsem věděla, co mě čeká, co můžu jíst, kolik toho můžu jíst a jak často budu chodit do poradny. Měla jsem kombinovaný program, vlastní domácí jídla a 2 x NutriFood MRP potraviny.

Z přístupu mého výživového poradce jsem měla opravdu pocit, že to zvládnu. Věděl jsem, že jsem v dobrých rukou. Už jsem se viděla, jak v létě zase chodím v šortkách.

Při každé z pravidelných kontrol, které se opakovaly ve čtrnáctidenních intervalech, jsem byla pyšná na své výsledky. Přestala jsem se potit, nohy mi přestaly otékat, méně bolely, lépe se mi chodilo a rány se hojily. Úbytek 50 kg čistého tuku udělal s mým tělem doslova zázraky.

Připojila se ke mně moje matka, která je nyní v důchodu, ale také se rozhodla se sebou něco udělat. S NUTRI FOOD PLAN se jí zatím podařilo zhubnout 20 kg tuku a stále pokračuje. Společně pravidelně navštěvujeme poradnu paní Deckárové v Trenčíně.

Jsem vděčná svému šéfovi, který mě k této změně přiměl, a zejména své výživové poradkyni Mgr. Evka Deckárová, která svým profesionálním vedením a lidským přístupem změnila během krátké doby můj život k lepšímu.

…a v létě jsem si konečně oblékla krátké kalhoty…

Miloš Juris