MIRIAMA

Před:

92kg

Po:

71kg

Rozdíl:

21kg

„Hodnoty jsou na začátku vždy děsivé, ale to je jen „alarm“, který by vás měl nakopnout. Rozhodnutí je na vás, ale pocit, že s každou kontrolou se vaše hodnoty zlepšují, je nepopsatelný.“

Miriama se rozhodla vyzkoušet zákon NUTRI FOOD PLAN díky jeho varovné kontrolce, která ji nepřivedla k morbidní obezitě a naštěstí blikla včas.

„Před rokem v lednu jsem se poprvé rozhodla navštívit NUTRI FOOD PLAN, protože jsem se necítila dobře ve svém těle, byla jsem nešťastná a v depresi. Už jsem se nemohla dívat na rostoucí čísla na váze. Pro NUTRI FOOD PLAN jsem se rozhodl na základě výsledků, kterých jsem dosáhl, a dobrých zkušeností mého kolegy s tímto programem hubnutí a výživy.“ Miriama se nám svěřila se svými začátky hubnutí.

Miriam však trápily i zdravotní problémy. Byla často unavená, při námaze se zadýchávala a měla zvýšenou hladinu cholesterolu a triacylglycerolů. To vše se rozhodla vyřešit díky NUTRI FOOD PLAN, ale samozřejmě se také těšila na vytvarovanou postavu a lepší pocit.

Na otázku, zda byly její začátky těžké, nebo ji naopak pohánělo moře motivace, po pravdě přiznává: „Začátky byly samozřejmě těžké . Zpočátku jsem měla velký hlad a chuť na sladké (hlavní důvod mého přibírání na váze :)), kterému jsem se snažila odolat a podařilo se! Každým dnem se to zlepšovalo.“

Je pravda, že sladkosti trápí jídelníček mnoha z nás, ale i zarytí milovníci sladkostí si mohou přijít na své s potravinami MRP NutriFood. Široká nabídka sladkých tyčinek, lahodných kaší nebo osvěžujících smoothies a koktejlů jistě potěší každého mlsouna. Nejinak tomu bylo i u naší Miriam, a proto s radostí vyjmenovala své oblíbené potraviny: „Mezi mé nejoblíbenější potraviny patří dvě z mých nejoblíbenějších vanilková rýže a kokosová tyčinka, ale také jahodový koktejl, čokoládová a karamelová příchuť z koktejlů.

Naše Miriame byla také velkou oporou výživová poradkyně paní Alena Nováková, PhDr. , která pro ni vybrala program Částečná náhrada stravy a celá spolupráce byla na velmi profesionální úrovni, neboť paní poradkyně je velmi vstřícná, milá a ochotná.

Každý z vás si však musí být vědom rizika jo-jo efektu. Tomu lze předcházet jak rozumným, kontrolovaným a zdravým hubnutím, tak změnou životního stylu po zhubnutí. Návrat k potravinám a stravě, které jste praktikovali před zhubnutím, pravděpodobně nebude cestou k udržení vaší požadované hmotnosti. Jsme vždy velmi rádi, když si to naši klienti uvědomí: „Způsob stravování se v průběhu programu postupně měnil,“ začíná Miriama, „Především jsem se snažil dodržovat pitný režim a vyhýbat se slazeným vodám. Zařadila jsem více zeleniny. Sladkosti jsem nahradila ovocem. Snažím se také žít aktivně, ráda chodím na aerobik. Jsou však i dny, kdy dochází k přestupkům, ale samozřejmě s rozumem a mírou.

A na závěr své zpovědi má pro vás ještě jedno motivační a inspirativní poselství: „Začněte ještě dnes! Udělejte první krok a navštivte alespoň výživového poradce, který provede úvodní analýzu a projde s vámi naměřené hodnoty. Hodnoty jsou na začátku vždy děsivé, ale to je jen „alarm“, který by vás měl nakopnout. Rozhodnutí je na vás, ale pocit, že s každou kontrolou se vaše hodnoty zlepšují, je nepopsatelný. Chtěl bych všechny povzbudit, aby už déle nečekali a udělali správný krok ke zdravějšímu životnímu stylu. Na konci dostanete odměnu, kterou si zasloužíte – svou vysněnou váhu, budete se cítit krásnější, plní energie a hlavně budete mít pocit, že jste dosáhli cíle, který pro vás byl na začátku možná nereálný .“

EXPERT ADVISES

Alena Nováková, PhDr.
Výživový poradce

Miriam se sebou nebyla spokojená. Viděla výsledky hubnutí pomocí výrobků NutriFood u své kolegyně, a tak se rozhodla, že to také vyzkouší. Abyste se vyhnuli jo-jo efektu, je důležité pokračovat v konzumaci zdravých a nutričně vyvážených potravin i po ukončení programu hubnutí. Každá makroživina má svou kalorickou hodnotu, proto dbejte na to, abyste je konzumovali ve správném poměru.