MONIKA

Před:

80kg

Po:

60kg

Rozdíl:

20kg

„Koktejly a jídla mě zasytily a neměla jsem pocit hladu, zejména proto, že hlavní jídla se dají krásně kombinovat se zeleninou.“

Moniku (43 let) trápila únava a nedostatek energie kvůli nadváze. Rozhodla se vyzkoušet programy NUTRI FOOD PLAN poté, co jí kamarádka řekla o svých dobrých zkušenostech. Nejprve se rozhodla pro detoxikační program, později přešla na kompletní náhradní dietu. Ani po dokončení redukce hmotnosti se však potravin NutriFood nevzdává.

Kdy jste začala přemýšlet o změně životního stylu/hubnutí?

Kdykoli jsem byl unavený a necítil jsem se dobře.

Měl jste také zdravotní problémy? Nebo jste se chtěli vytvarovat jen proto, abyste se cítili lépe?

Byla jsem strašně unavená a neměla jsem vůbec žádnou energii.

Jaký typ programu NUTRI FOOD PLAN jste absolvovali?

Začala jsem s detoxikačním programem a programem COMPLET. Postupně jsem přešel na program PLUS 2 a poté na program STABILIZACE. Tak jsem prošel všechny programy. Zatím používám jídla NutriFood – zejména koktejly a občas tyčinky.

Jak jste s programem začal? Měli jste hlad?

Koktejly a jídla mě zasytily a neměla jsem pocit hladu, zejména proto, že hlavní jídla se dají krásně kombinovat se zeleninou.

Které potraviny NutriFood jsou vaše oblíbené? Proč?

Určitě všechny koktejly, chřestová a hrachová polévka a nesmím zapomenout na super sýrové těstoviny.

Jak se vám pracovalo s naším výživovým poradcem? Co oceňujete, co bychom měli zlepšit na druhé straně?

Spolupráce byla na profesionální úrovni velmi vstřícná a flexibilní i při domlouvání opakovaných návštěv.

Změní se nyní váš jídelníček/životní styl? Co jste se rozhodli pravidelně zařazovat do svého jídelníčku/fungování (např. sport) a na co si budete dávat pozor?

V mém jídelníčku došlo k mnoha změnám, rozhodně jsem do jídla přidala více vlákniny, kterou se snažím doplňovat zeleninou a potravinami s vysokým obsahem bílkovin, a snažím se o pestrou stravu. Co se týče sportu, začal jsem chodit na procházky s rychlou chůzí 8-12 km, které se snažím přidat alespoň 3-4krát týdně, pokud je to jen trochu možné.

Kdybyste měla inspirovat ostatní ženy/muže, kteří by rádi zhubli, ale nevědí, kde začít, co byste jim vzkázala?

Určitě bych chtěla inspirovat a povzbudit ostatní, aby udělali alespoň první krok a nechali si stanovit diagnózu, která jim o jejich zdraví hodně napoví. Pak se mohou rozhodnout, co chtějí dokázat sami se sebou. Je skvělé, když člověk dokáže udělat tak významný krok pro sebe a své tělo a pokusí se s tím něco udělat. Pocit, že se opět cítíte fit a plní energie, je opravdu nade vše.