NICOL VAČKOVÁ

Před:

86.90kg

Po:

71.10kg

Rozdíl:

15.8kg

„Nebyla jsem spokojená s tím, jak vypadám.“

Člověk by měl vědět, kdy má se sebou něco udělat, a já už nechtěl čekat ani minutu. Po rozhovoru s kamarádkou jsem se šla podívat na webové stránky NUTRI FOOD PLAN. Když jsem viděla proměny různých žen, nechtěla jsem tomu zpočátku ani věřit, ale po velké proměně mé kamarádky jsem byla přesvědčená, že to je to, co potřebuji. Kontaktovala jsem nejbližšího výživového poradce NUTRI FOOD PLAN v mém okolí, který mi ihned domluvil schůzku. Všechno to šlo tak rychle, že jsem ani nevěděla jak, a už jsem tam seděla s těmi hroznými čísly z výsledků vážení a měření před sebou. Styděla jsem se za sebe, jak jsem to mohla nechat zajít tak daleko. Měl jsem trochu strach, co když to nezvládnu, ale po stanovení cíle, kterého jsem chtěl dosáhnout, mě to nakoplo. Odjížděl jsem s velkým odhodláním a nadšením pro změnu. Nemohla jsem mít lepšího výživového poradce než Eriku. Její osobní proměna váhy mě motivovala k tomu, abych pokračovala a dokázala toho víc a víc.

Nad mé očekávání šlo hubnutí velmi dobře. Měl jsem motivaci, chystal jsem se cvičit, abych dosáhl lepších výsledků, a mohl jsem se podělit o svou radost s odborníkem na výživu. Bál jsem se neúspěchu, který naštěstí nepřišel. Nemusel jsem čelit žádnému překonávání sebe sama. Z NutriFoodu jsem si vybrala pouze koktejly, které mi nejvíce vyhovovaly a chutnaly mi. Odpolední zelenina připravená na nejrůznější způsoby nemohla chybět. I když nejsem velký milovník zeleniny, našla jsem si k ní cestu. Největší oporou mi byla moje rodina, která se chovala, jako by hubla se mnou. A při tom skvělém pocitu, že jsem shodila kila, mě ani jednou nenapadlo, že bych s tím skončila a vzdala to. Pořád jsem si říkal, že po tak dlouhé cestě musím vydržet. Ze začátku jsem si neuvědomovala, že se se mnou něco děje, ale po těch několika měsících je to úžasný pocit, když vidím ty změny a hlavně když mi to říká moje okolí.

Byla to pro mě skvělá zkušenost, za kterou jsem vděčná a mohu ji jen vřele doporučit všem, které trápí kila navíc a necítí se zdravotně dobře. Je úžasné, co všechno dokážete, když máte pevnou vůli a opravdu chcete. Chtěla bych moc poděkovat své výživové poradkyni Erice za skvělý přístup a čas, který mi věnovala.

Nicol