NIKOL BARTEK

Před:

90kg

Po:

74kg

Rozdíl:

16kg

„Pokud chcete udělat cokoli, jakoukoli změnu v jídelníčku, nechte si nejprve udělat dobrou diagnostiku, protože není hubnutí jako hubnutí a váha není vůbec podstatná.“

Právě to se stalo odrazovým můstkem pro rozhodnutí 23leté Nicole změnit svůj životní styl. Jaké byly její počátky? Kjaký typ programu NUTRI FOOD PLAN jste absolvovali?

Po úvodní diagnóze s mým odborníkem na výživu jsem začala s programem COMPLETE – kompletní náhradou stravy – detoxikací mého těla. Poté jsem plynule přešel do programu 2 PLUS, ve kterém stále pokračuji.

Jak jste s programem začal? Měli jste hlad?

Na začátku jsem cítila jemný hlad, první dny diety, ale pak už jsem hlad necítila a nemyslela jsem na to.

Které potraviny NutriFood jsou vaše oblíbené? Proč?

Ráno nejčastěji sahám po koktejlech, jsou skvělé na ráno. K mým oblíbeným jídlům patří polévky a všechna hlavní jídla – nemám preferované chutě, chutnají každému. Je to opravdu lahodná strava.

Jak se vám spolupracovalo s odborníkem na výživu? Co oceňujete, co bychom měli zlepšit na druhé straně?

Na práci nutriční terapeutky si nestěžuji, naopak, diagnostika, kterou mi vždy po vysvětlení poslala e-mailem, je velmi motivující. Navíc mě vždy uměla povzbudit a pochválit, což je opravdu motivující.

Změní se nyní váš jídelníček/životní styl? Co jste se rozhodli pravidelně zařazovat do svého jídelníčku/fungování (např. sport) a na co si budete dávat pozor?

Stále pokračuji v redukci, ale už přidávám potraviny, které mi byly doporučeny, určitě budu chodit na pravidelné kontroly, je to velmi důležité!!!!

Kdybyste měla inspirovat ostatní ženy/muže, kteří by rádi zhubli, ale nevědí, kde začít, co byste jim vzkázala?

Pokud chcete udělat cokoli, jakoukoli změnu ve stravování, nechte si nejprve udělat dobrou diagnostiku, protože není úbytek hmotnosti, jako úbytek hmotnosti, a hmotnost není vůbec relevantní. Tím, že jsem odstranil zdravotní problém, vypadám – myslím velmi dobře a to je nejdůležitější….. proto neváhejte navštívit odbornou poradnu, ne internet!!!

EXPERT ADVISES

Mgr. Eva Deckárová
NUTRI FOOD PLAN Trenčín a Liptovský Mikuláš

„Nicole vytrvale redukovala a těšila se nejen z toho, že se jí formuje postava, ale hlavně z toho, že jí neochabují nohy….“.