NIKOLA HIKETSBERGER

Před:

97.90kg

Po:

86.70kg

Rozdíl:

11.2kg

„Poporodní kila mě hodně trápila.“

Po porodu jsem doufala, že kila půjdou zase dolů. Bohužel – dny a měsíce ubíhaly, ale kila zůstávala. Byl jsem se sebou čím dál nespokojenější. Moje sebevědomí klesalo, nemohla jsem stát před zrcadlem a chválit se. Proto jsem si řekl – dost!

Chci změnu!

Ještě týž den jsem napsala své úžasné kamarádce a skvělé výživové poradkyni Erice, abych si s ní domluvila schůzku a úvodní konzultaci na její klinice pro hubnutí. Na první schůzce mi Erika sestavila program hubnutí podle mých výsledků a mého zdravotního stavu a poskytla mi mnoho nových a velmi užitečných informací o zdravé výživě a potřebě nastavit zdravý životní styl. Odešel jsem odhodlaný jít do toho naplno.

Nejdůležitější je podpora!

A tady je to, co jsem dostal. A to nejen od výživového poradce, který mě celým procesem hubnutí provázel, ale také od přátel a rodiny. Jsem jim za to velmi vděčný, protože díky nim jsem to dokázal. Dnes mohu říci, že mi dieta NUTRI FOOD PLAN změnila život a hlavně mě naučila žít zdravěji. A samozřejmě největší dík patří mé skvělé kamarádce a výživové poradkyni Erice, která mi pomáhala a hnala mě kupředu. Bez něj bych se necítila tak skvěle, plná energie a hlavně sebevědomě. Dietu NUTRI FOOD PLAN rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí rychle a zdravě shodit kila. Ale především se chce cítit zdravější a plný energie bez kil navíc.

Nikola