Nikoleta Čambálová

Před:

101kg

Po:

90kg

Rozdíl:

11kg

„Nechtěla jsem zhubnout jen z estetických důvodů, ale hlavně ze zdravotních. Měl jsem vysoký podíl viscerálního tuku, který je spojen s mnoha problémy, včetně metabolických poruch, kardiovaskulárních onemocnění, ztukovatění jater a cukrovky. Byla jsem často a dlouho nemocná. Teprve v poradně jsem zjistila, že můj oslabený imunitní systém může souviset i s viscerálním tukem. Nadměrné množství viscerálního tuku může také ovlivnit hormonální rovnováhu, menstruační cykly a plodnost. Chtěl jsem tomu všemu zabránit, než bude pozdě.

Můj výživový poradce splnil má očekávání. Byla to odbornice, na kterou jsem se mohl spolehnout. Vedla mě, pravidelně mě kontrolovala a přirozeným způsobem mě vzdělávala v oblasti výživy a stravování. o tom, jak funguje moje tělo. Podstoupil jsem program rychlého snížení hmotnosti s úplným nahrazením obvyklé celodenní stravy speciálními nízkokalorickými potravinami NutriFood MRP. Oceňuji širokou škálu potravin, díky níž je strava pestrá. Doslova jsem se těšila na to, až koktejl nebo dám palačinky.

Hubnutí jsem podpořila cvičením Xbody, které mi naprosto vyhovovalo. Za 20 minut krásně aktivuje svaly celého těla slabými elektrickými impulsy a nahradí tak i 4 cviky v posilovně. Pravidelně jsem také chodila na lymfatické masáže, které mi pomáhaly odstraňovat z těla toxiny, odpadní látky a přebytečnou tekutinu, což mělo vliv i na tvarování postavy. Jsem zaneprázdněná pracující žena, takže opravdu oceňuji, že mohu být pod jednou střechou mohla se nechat vyšetřit u svého výživového poradce NUTRI FOOD PLAN, koupit si potraviny NutriFood MRP, zacvičit si s Xbody a za odměnu si nechat udělat masáž.

I přes časté cesty do zahraničí se mi podařilo zhubnout 11 kilogramů za 2 měsíce, což mě velmi potěšilo a v hubnutí pokračuji. Všem, kteří neberou své zdraví na lehkou váhu, doporučuji obrátit se na výživového poradce NUTRI FOOD PLAN, s jehož pomocí bude vaše hubnutí nejen rychlé, ale hlavně zohlední váš zdravotní stav.“