OĽGA ZDICHAVSKÁ

Před:

100kg

Po:

75kg

Rozdíl:

25kg

„Vřele doporučuji všem, kteří potřebují z jakéhokoli důvodu zhubnout, aby vyzkoušeli program hubnutí NUTRI FOOD PLAN. Stojí to za to! Chce to silnou vůli, ale když jsem to dokázal já, zvládne to každý.“

Jmenuji se Olga a je mi 61 let. Vždycky jsem se ráda hezky oblékala a ráda vypadám dobře, jako každá žena. S přibývajícími kily jsem se však přestala dívat do zrcadla. V žádném oblečení jsem si už nepřipadala hezká. Zhoršil se mi také zdravotní stav, což se projevilo bolestmi nohou a kloubů. Můj lékař mi doporučil, že musím zhubnout alespoň 15 kilo. Vůbec jsem si to nedokázal představit. Je to možné? A jak bych to mohl dokázat? Lékař mi doporučil, abych začal pravidelně chodit a cvičit. V té době navštěvoval manželův kolega z práce poradnu NUTRI FOOD PLAN v Topoľčanech a oba jsme obdivovali, jak zhubl. Na manželův návrh jsem se rozhodla navštívit také výživový poradce Mgr. Daniela Hain a zjistit, zda by tato dieta byla vhodná i pro mě. A já jsem se rozhodla, že do toho půjdu a zhubnu pod jejím dohledem.

Můj nízkokalorický dietní program NUTRI FOOD PLAN byl kompletní program náhrady jídla potravinami NutriFood MRP. Začátek hubnutí byl těžký, měla jsem pořád hlad. Chybělo mi neustálé „klování“ převážně dýňových semínek při sledování televize. Byla jsem zvyklá jíst velké porce, smažená jídla a zpočátku jsem na ně měla velké chutě. Naštěstí jsem skvěle spolupracovala se svou výživovou poradkyní, která mě vždy navedla na správnou cestu. Motivovala mě, a když bylo potřeba, uklidňovala a povzbuzovala, že to zvládnu. Během hubnutí jsem měla několik „krizí“, ale všechny jsme společně zvládli. Mohl jsem jí kdykoli zavolat. Hodně mě tlačila dopředu. Až do cíle. Z NutriFood MRP potravin mi chutnaly zejména polévky: hrášková, rajčatová, pórková – jsou husté, přidala jsem do nich trochu zeleniny a zasytily mě. Vynikající jsou také koktejly NutriFood MRP.

Kromě toho, že jsem hodně zhubla, jsem také změnila způsob stravování. V poradně jsem se naučila, jak se dlouhodobě stravovat, abych znovu nepřibrala. Jím hodně zeleniny, mnohem méně sacharidových příloh než dříve a jídlo si připravuji jinak. Maso už nesmažím, ale dusím nebo griluju téměř bez tuku. Zeleninu mohu připravit i jako samostatné jídlo. A mnohem více se pohybuji. Denně ujdu asi 7 kilometrů (za každého počasí!). Cítím se skvěle. Už si nedokážu představit, že bych na procházku nechodila.

Vřele doporučuji všem, kteří potřebují z jakéhokoli důvodu zhubnout, aby vyzkoušeli program hubnutí NUTRI FOOD PLAN. Stojí to za to! Chce to silnou vůli, ale když jsem to dokázal já, zvládne to každý. Stačí zavolat, výživový poradce je ochotný a vysvětlí a odpoví na vše, co potřebujete.

EXPERT ADVISES

Mgr. Daniela Hainová
NUTRI FOOD PLAN – Mgr. Daniela Hainová – Topoľčany

Příběh Olgy považuji za obzvlášť zajímavý a chci vyzdvihnout její silnou vůli. Zvládla to i přes svůj pokročilý věk, prodělané nádorové onemocnění a hormonální poruchu, kvůli které měla po celou dobu hubnutí pocit hladu a chuť na sladké a smažené. A to je velmi vzácné. Hubnutí, při kterém v těle probíhá ketóza, má totiž obvykle tu výhodu, že klienti po několika dnech přestanou pociťovat hlad a chutě. Olga to musela doslova vydržet až do konce. Ale vytrvala, protože každý týden viděla krásné výsledky a cítila se skvěle (až na ty chutě :)). Je to skutečná bojovnice! Dávám ji mnoha svým klientům za příklad toho, co je možné, když člověk opravdu chce. Naučila se správně jíst, denně má dostatek pohybu. Po dvou měsících se stále cítí skvěle a její váha se stabilizovala. Děkujeme každému klientovi, jako je paní Olga. Inspirujete mě, motivujete mě a dáváte mi pocit, že naše práce má hluboký smysl. Děkujeme.