PAVEL MICHAL

Před:

Po:

Rozdíl:

„Do hubnutí jsem se pustila po totálním kolapsu svého těla!“

Pan Pavel přišel do hubnoucího centra NUTRI FOOD PLAN M-Palác Brno po totálním kolapsu svého organismu. Práce regionálního manažera dlouho do noci, žádný odpočinek, žádné víkendy, žádný sport, žádná relaxace. Prakticky 24 hodin denně k dispozici telefonicky nebo poštou. Jeho tělo bylo tak unavené, že se postupně pokrylo velkou vrstvou tuku, zadržovalo obrovské množství tekutin a jeho metabolismus byl značně zpomalený, krevní tlak i pod silnými léky velmi vysoký.

To vše trvalo až do chvíle, kdy se najednou „objevil“ v nemocnici a jeho lékař mu jasně sdělil: „Zatím je to pro vás žlutá karta, ale pokud se nezačnete chovat jinak a něco s tím neuděláte, brzy přijde červená.“ A tak po propuštění z nemocnice a na radu svého lékaře vyhledal pomoc odborníků na výživu. NUTRIČNÍ PLÁNprotože to bylo opravdu důležité a především – udělat něco s jeho nadváhou.

Pavel je nyní považován za největšího rekordmana, protože již po prvním týdnu programu hubnutí zhubl neuvěřitelných -8,1 kg. A protože je pro každou legraci, souhlasil také se zveřejněním svého vynikajícího výsledku.

Nastavil se na zdravější životní styl a přemýšlí o svém jídelníčku, což mu pomohlo více pečovat o své tělo a také chránit své zdraví. Vedle pracovního shonu si prostě našel čas na sebe, na odpočinek a na jídlo. S tím přišlo i postupné vysazování a úprava medikace, protože už nemusí brát tolik léků a jeho krevní tlak je nyní v normě.

K dnešnímu dni zhubl vynikajících -22,6 kg! Pan Pavel se však nevzdává a pokračuje v hubnutí. Má před sebou velký cíl a další výzvu!