PAVLÍNA SEMROVÁ

Před:

98kg

Po:

72kg

Rozdíl:

26kg

„Nečekal jsem, že kila půjdou dolů tak rychle.“

Vždycky jsem chtěla mít pěknou postavu a tělo, ve kterém se budu cítit dobře. Ale to byl jen můj sen, protože jsem vážil téměř 100 kilogramů. Moje váha se neustále zvyšovala, jako první se projevila poporodní kila a každá dovolená mi také zanechala nějaké to kilo navíc. Nemohla jsem si koupit žádné pěkné oblečení, protože mi bylo všechno malé a nevešla jsem se ani do oblečení, které jsem měla v šatníku. Styděla jsem se nosit plavky a mé okolí si ze mě často dělalo legraci. Většinou mě podceňovali a nikdo nevěřil, že se to může změnit a že na sobě dokážu pracovat.

Postupně se to zhoršovalo, a když se začaly objevovat zdravotní komplikace, rozhodla jsem se to řešit. Dietu NutriFood mi doporučili dva mí přátelé, kteří díky ní úspěšně zhubli. Tak jsem se rozhodl, že to zkusím sám. Domluvila jsem si schůzku s nejbližší nutriční terapeutkou – paní Liteckou a navštívila jsem nutriční poradnu ve Skalici. Poskytla mi kompletní informace o programech hubnutí a výživy NUTRI FOOD PLAN, poradila mi, co a jak, a na základě výsledků vstupního vyšetření jsme vybrali pro mě vhodný dietní program. A s jakým odhodláním jsem ji opustil? Že do toho jdu s pocitem – splnit si svůj sen!

Odborník na výživu mi byl po celou dobu mého hubnutí k dispozici.

Na svého odborníka na výživu jsem se mohl vždy spolehnout. Volala jsem jí, když jsem si nebyla jistá určitou kombinací potravin nebo když jsem potřebovala poradit či podpořit. Velkou motivací pro mě byly fotografie, na kterých sama dietoložka – paní Litecká – zhubla několik desítek kilogramů a stala se z ní velmi atraktivní a přitažlivá žena. A tak jsem si byla jistá, že to jde a že je to zdravé, chutné a se zaručeným výsledkem.

Nečekal jsem, že kila půjdou dolů tak rychle.

Proces hubnutí mě velmi příjemně překvapil a nečekala jsem, že to půjde tak rychle. Opravdu! Ačkoli mě před tím varoval výživový poradce, zjistila jsem to sama. Bylo to vynikající a nejvíc se mi líbilo, že jídlo NutriFood bylo skutečnou mňamkou. Nikdy by mě nenapadlo, že dieta může být i chutná. Nejvíce mi chutnaly koktejly. Jedla jsem je k snídani i večeři a mohu říct, že výběr chutí všech jídel je opravdu skvělý. Proto jsem měl pocit, že pořád zkouším něco nového. K obědu jsem si většinou dopřávala polévky, které také chutnaly výborně. Někdy, když jsem měla hlad, jsem si udělala květák, brokolici nebo špenát na páře. Dokonce i bílá a zelená zelenina může s kořením NutriFood chutnat skvěle. Ale málokdy jsem cítil hlad.

Dnes mohu s jistotou říci, že moje proměna stála za to a s výsledkem hubnutí jsem velmi spokojená. Hnal mě dopředu pocit, že budu vypadat lépe, že konečně budu nosit věci, které mi byly dříve malé, a že se budu cítit skvěle. A stalo se! Nejvíc mě pobavily reakce mého okolí, které nedokázalo pochopit, jak jsem se mohl takhle změnit. A já se tomu nedivím. Koneckonců, z velikosti oblečení č. 52 Najednou jsem skončil na velikosti č. 42. Ale nejdůležitější je, že se cítím mnohem lépe, zdravotně i fyzicky.ale i psychicky, a doporučuji ji všem, kteří se nemohou rozhodnout zhubnout sami . Už se nemusíte stydět za své tělo a za to, jak vypadáte!