PETRA REMETEI

Před:

80.10kg

Po:

75.90kg

Rozdíl:

4.2kg

„Naučila jsem se správně jíst a nepřejídat se, což je základem každého hubnutí.“

Po ukončení různých diet jsem začal cvičit. Výsledek byl super, která žena by nebyla spokojená. Téměř každodenní cvičení přineslo své ovoce a já si ho užíval. Jednoho krásného rána jsem se však probudil se silnou bolestí v rameni. Myslel jsem, že to mám jen vedle sebe. Bylo to však horší. Nemohla jsem se ohnout, zavázat si tkaničky, obléknout se, nemohla jsem téměř hýbat rukama. Najednou pro mě byl problém i řízení. Čtyři roky jsem chodila na infuze proti bolesti. Vyšetření neprokázala žádný problém. Bolest se však stupňovala a moje omezení bylo tak velké, že jsem sotva mohl něco uchopit do ruky. Jsem 1,5 roku po operaci ramene, ale bolest neustupuje. Přibrala jsem 20 kg, protože jsem se téměř nehýbala a bolest začala jíst. V současné době mám roční dceru, takže jsem nucena procházet bolestí také.

Soutěže „Hubněte s NUTRI FOOD PLAN a maminkou“ jsem se rozhodla zúčastnit hlavně proto, že jsem soutěživý typ člověka a ráda přijímám jakékoli výzvy. Skutečným důvodem však byla kila navíc, která jsem po nehodě nabral. Později jsem otěhotněla a už jsem nehubla. Zůstala mi po porodu kila navíc a ta se shazují mnohem hůř.

Mým cílem je zhubnout celkem 15-20 kg, abych se dostala na svou původní váhu. Je třeba zatnout zuby, vydržet a naslouchat odborníkům. Věřím, že mé odhodlání je silné a se správnou podporou všeho dosáhnu. Proto jsem ráda, že jsou mi výživoví poradci k dispozici, když je potřebuji, a mohou mi opravdu poradit a povzbudit mě, za což jim moc děkuji.

Na úvodní prohlídku jsem přišel s malou dušičkou. Ale po několika minutách jsem pochopil, že se správným vysvětlením a diagnostikou mého problému lze vše zvládnout. Přivítal mě velmi milý personál. Už od příjezdu jsem se cítila velmi příjemně. Milé usměvavé dámy, opravdu krásné prostory a skvělá atmosféra. V kanceláři na mě čekaly další dvě milé dámy. Stres tedy opadl. Po vysvětlení všech informací následovala diagnostika mého těla. Sám jsem byl zděšený. Ale po vysvětlení řešení mého problému a nastavení správného programu jsem pochopil, kde dělám chybu a jak vše napravit. Mé pocity byly plné očekávání. Můj manžel mě naštěstí vždy plně podporuje, dokonce kontroluje, zda vše dodržuji, a když se přiblížím k zásuvce s cukrovinkami, okamžitě mě otočí na druhou stranu.

-4,2 kg za dva měsíce!

Soutěž „Zhubněte s NUTRI FOOD PLAN a maminkou“ splnila moje očekávání, protože mým cílem bylo již delší dobu zhubnout. Přestože stále nejsem na své cílové váze a ještě mi pár kilogramů chybí, hodlám s NUTRI FOOD PLAN v hubnutí pokračovat a věřím, že to ještě „vylepším“. Naučila jsem se správně jíst a nepřejídat se, což je základem jakéhokoli hubnutí. Už teď se po zhubnutí nadbytečných kil cítím velmi dobře, konečně se mohu kvůli dceři více hýbat a při pohybu mě neomezují kila navíc. Z tohoto důvodu mohu NUTRI FOOD PLAN jen doporučit. Pokud chcete nastartovat hubnutí nebo se jen naučit, jak správně jíst a nepřejídat se, rozhodně do toho jděte.

Hodně štěstí

Petra Remetei