PETRA ŠEBOVÁ

Před:

110.10kg

Po:

72.60kg

Rozdíl:

37.5kg

„Celý život jsem zkoušel různé diety.“

Rád jím, a zejména sladkosti, a klování během dne je pro mě automatické. Extrémně jsem přibrala na vysoké škole na internátě a ještě víc, když jsem se vdala, a asi nejvíc během dvou těhotenství. Dostala jsem se až na 110 kg. Vypadala jsem hrozně, cítila jsem se hrozně, nemohla jsem se na sebe podívat do zrcadla, nenáviděla jsem své tělo a vypadala jsem nejméně o 10 let starší, než jsem ve skutečnosti byla. A hlavně jsem měl zdravotní problémy, bolely mě klouby a měl jsem zvýšenou hladinu glukózy v krvi. Už dlouho jsem se odhodlávala zhubnout a vždycky jsem to odkládala. Až jsem jednoho dne při sledování televizního pořadu pro ženy potkala svou spolužačku, dobrou kamarádku a výživovou poradkyni NUTRI FOOD PLAN – Péťu Vadovičovou. Hned jsem jí napsal, domluvili jsme si schůzku a já jsem se do toho pustil.

Byl jsem velmi odhodlaný a po schůzce, kde jsme si vše vysvětlili, jsem se do toho pustil. Mé okolí bylo skeptické, nevěřilo této metodě, ale já jsem se nenechala odradit, upnula jsem se a striktně dodržovala vše, co mi poradce poradil. Ani jednou jsem nezhřešila, přidala jsem ke stravě NutriFood cvičení a kila začala mizet rychlým tempem. Cítila jsem se skvěle, neměla jsem žádné problémy a moje tělo se měnilo k lepšímu.

Jídla NutriFood mi velmi chutnala. Opravdu nemůžu říct, že by mi něco nechutnalo, zejména koktejly a kaše – jsou fantastické. Hubnutí bylo snadné, kila ubývala a mé okolí se nestačilo divit. Zdravé stravování se stalo mou vášní a jsem na něm opravdu závislá. K snídani jsem si dala smoothie, ke svačině syrovou zeleninu, pak polévku a k večeři ovesnou kaši. Nikdy mi doma nechybělo mnoho zeleniny, zejména cukety, okurky, celer a papriky, houby jako žampiony nebo hříbky a také jogurt a tvaroh. Ještě teď mám ve zvyku dělat tzv. cuketové ragú, kde smíchám všechny druhy zeleniny, které osmažím na olivovém oleji s cibulí a česnekem. Nesmí chybět cuketa, houby, petržel a koření – cokoli, co máme rádi. Já ho kombinuji se zeleninovým salátem nebo tvarohovým dipem. To je jen moje „mňamka“.

To, že se mi tímto způsobem podařilo zhubnout, bylo vidět zejména při pohledu do zrcadla, když jsem viděla, jak se měním, a když jsem viděla a vnímala reakce lidí kolem sebe. Hlavně jsem si to neuvěřitelně užívala – zdravě jsem jedla, cvičila a sledovala, jak se moje tělo mění a formuje. Snažila jsem se v obchodech nekupovat nezdravé potraviny a hlavně žádné sladkosti.

Hubnutí se stalo mou vášní a já si to užívám.

To, jak vypadám, mě posouvá dál v mém hubnutí a reakce mého okolí jsou skvělé. Lidé mě nepoznávají a říkají, že jsem jiný člověk. A stále to tak cítím. Za to, že se můj život zcela změnil, vděčím společnosti Nutrifood a svému výživovému poradci Péťovi Vadovičovi. Je to skvělé. Dokonce i moje maminka se rozhodla zhubnout s NUTRI FOOD PLAN, protože je na mě pyšná a chce to vyzkoušet na sobě. Moje rodina a zejména manžel jsou šťastní a společně se mnou se těší z mých výsledků.

Určitě doporučím NutriFood hubnutí svým přátelům a lidem v mém okolí, kteří chtějí zhubnout, protože mi od základu změnil život a budu ráda, když změní život i ostatním. A co je nejdůležitější, každý na mně vidí, že to opravdu funguje! Moje váha po 11 měsících je úžasných 72,6 kg. Děkujeme.

Petra Šebová