RADKA ČÍŽKOVÁ

Před:

100kg

Po:

79kg

Rozdíl:

21kg

„Věděla jsem, že bez odborné pomoci hubnutí nezvládnu!“

Zdravotní problémy, jako je vyšší krevní tlak, oteklé nohy, dušnost a také dědičné dispozice k cukrovce, děsí každého člověka. Bylo mi jasné, že kila navíc, která jsem měla, k tomu hodně přispěla a že s nimi budu muset něco udělat.

A samozřejmě mi bylo také jasné, že to sám bez odborné pomoci nezvládnu. Proto jsem vyhledala pomoc výživových poradců v poradně pro hubnutí NUTRI FOOD PLAN v M-Paláci v Brně. Domluvila jsem si vstupní vyšetření a na konzultaci mi bylo vše podrobně vysvětleno. Pečlivě jsem si to promyslela (trochu jsem váhala, jestli to zvládnu) a pak jsem začala snižovat svou váhu pomocí redukčního programu NUTRI FOOD PLAN a chutných nízkokalorických potravin NutriFood.

Teprve když jsem viděla, že někteří z mých kolegů díky této dietě zhubli, uvěřila jsem, že to funguje. Až dosud jsem byl přesvědčen, že všechny fotky „před“ a „po“ jsou jen reklamní trik a jsou upraveny ve Photoshopu. Nakonec jsem se pevně rozhodl, že do toho půjdu naplno. V době, kdy jsem začal hubnout, jsem vážil přes 100 kg.

K dnešnímu dni mám dole úžasných -21 kg, a to je jen tuk. Kromě zlepšení zdravotního stavu mám vynikající pocit lehkosti a jako příjemný vedlejší účinek můj vzhled oceňují všichni moji přátelé a rodina. A milé dámy, konečně si nemusím kupovat oblečení, do kterého se vejdu, ale oblečení, které se mi líbí.

Takže na závěr mohu říci všem, kteří hledají odvahu, jako jsem ji musel hledat já, nebojte se, opravdu to jde. Musíte jen chtít!

EXPERT ADVISES