RICHARD KALMAN

Před:

100.10kg

Po:

82.00kg

Rozdíl:

18.1kg

„Nebyl jsem spokojený se svou postavou. Chtěla jsem zhubnout, abych se cítila lépe a mohla si naplno užívat života.“

Vybrala jsem si program na hubnutí NUTRI FOOD PLAN, protože moje kamarádka je dlouholetou odbornicí na výživu. A proto jsem věděla, že jí mohu důvěřovat a že mi dá ty nejlepší rady. Domluvila jsem si s ní úvodní konzultaci, kde mě změřila a zvážila. Věřte tomu nebo ne, ale mé výsledky byly ohromující. I když jsem si připouštěla svou nadváhu a věděla o vedlejších potížích, které s sebou přináší, vůbec jsem nečekala, že to bude tak zlé. Když se potvrdily mé obavy z výsledků, byla jsem odhodlaná do toho jít a opravdu zhubnout. Kromě toho, jak vypadám, jsem si chtěla zlepšit i zdraví. Od výživového poradce jsem odešla s odhodláním – jít až do konce a dosáhnout toho, co chci. A s její pomocí to bylo mnohem snazší. Konzultantka byla perfektní! Vždy mi dobře poradila a povzbudila mě a hlavně dokázala člověka „nakopnout“ od samého začátku.

Čokoláda při dietě?

S dietou jsem začal hned druhý den. Jakmile jsem začala snídat smoothie, věděla jsem, že to bude v pořádku. Koktejly chutnaly luxusně! Prvních pár dní bylo náročných, než jsem si zvykla, pak už to šlo samo. V překonání boje s kilogramy mi asi nejvíce pomohla moje představa a vize budoucnosti. Těšila jsem se, až si stoupnu na váhu a konečně tam budu mít normální čísla, protože už se nebudu stydět svlékat se v létě na koupališti.

Díky NUTRI FOOD PLAN jsem se naučila pravidelnosti v jídle. Z jídel mi nejvíc chutnaly koktejly, které jsem mohla pít od rána do večera, dejme tomu čokoláda a čokoláda s mátovou příchutí. Den jsem začal snídaní v osm hodin s koktejlem. Ve dvanáct hodin jsem měl k obědu polévku, ve čtyři odpoledne zeleninový salát a v osm večer opět koktejl.

Okolí si všimlo, že jsem se změnila už po prvním týdnu!

K mému překvapení se výsledky hubnutí dostavily brzy. Lidé v mém okolí si toho všimli hned po týdnu. Ale na výsledky jsem si počkal až po měsíci a byl jsem s nimi velmi spokojen. Podařilo se mi dosáhnout toho, co jsem chtěl. V mém životě se hodně změnilo, pokud jde o životní styl a stravu. Mám úplně jiný názor na jídlo, na výživu a na správné stravování a už se těším na to, co bude dál. Cítím se úžasně, člověk se najednou pohybuje úplně jinak. Zlepšila jsem svou kondici a samozřejmě tato změna hmotnosti měla pozitivní vliv na mé zdraví. Křečové žíly, které jsem dřív cítila v práci nonstop, mě teď vůbec nebolí. A také se mi líbí velikost oblečení, které teď nosím. Je to skvělý pocit, když najednou přejdete z velikosti XL na nákup oblečení ve velikostech M – L.

Co dodat na závěr? Dieta NUTRI FOOD PLAN Doporučila bych ji všem, kteří dlouhodobě bojují s nadváhou a nedaří se jim zhubnout. Jedná se o super redukční a výživové programy, které zcela změní život člověka.

Richard Kalman