RÓBERT VIRKLER

Před:

112kg

Po:

87kg

Rozdíl:

25kg

„Nikdy jsem neměla problém s nadváhou a přibíráním na váze.“

Nikdy jsem neměla problém s nadváhou nebo přibíráním na váze. Už když jsem byla malá, měla jsem s jídlem vždycky větší problém. Později, na střední škole, mi jídlo chutnalo víc a až v posledních deseti letech jsem se dostal na váhu 112 kg. A právě tady začaly problémy. Nikdy mě však nenapadlo, že způsobené problémy, jako je stoupající hladina cukru, zvýšená hladina kyseliny močové, vysoký cholesterol a krevní tlak, mohou být způsobeny jídlem. Moje oblíbené jídlo. Vždycky jsem se smála ostatním lidem, jak můžou tak ztloustnout, že já můžu jíst, co chci, a nepřibírám. Opak byl však pravdou, ale jak se říká, je snazší hledat a vidět chyby a nedostatky u druhých.

S programem snižování NUTRIČNÍ PLÁN Poprvé jsem se setkal, když se moje žena rozhodla zhubnout. Během tří měsíců se jí podařilo zhubnout přes -30 kg a poté, když přešla na normální stravu, zhubla dalších -10 kg. Přesto jsem se tomu smál a říkal si, co by to mohlo být za „vesmírné jídlo“.

V poslední době jsem bývala stále více unavená, stále více malátná, mívala jsem výkyvy nálad, bolesti hlavy. A právě tyto příznaky mě přivedly k myšlence, že se sebou musím něco udělat. Vůbec jsem si nepřipouštěla, že bych měla zhubnout, přestože jsem vážila 112 kg a měla jsem 18 % vnitrobřišního tuku (jak se později zjistilo). Chtěla jsem jen změnu – detoxikovat své tělo. Začala jsem tedy hledat na internetu různé detoxikační kúry, citronové a jiné očistné terapie. Byl jsem prostě rozhodnutý udělat něco pro sebe. Manželka mi pak řekla, že co si to vymýšlím, měl bych zkusit detoxikaci s NUTRI FOOD PLAN. Tak jsem si řekl, že to alespoň zkusím.

Následně jsem kontaktoval odborné výživové poradce společnosti NUTRI FOOD PLAN. v mém okolí – v Senci a domluvila jsem si konzultaci. Všechno mi důkladně vysvětlili, na dva týdny mi zabalili jídelníček a já začala s očistou. První tři dny pro mě byly těžké. Měla jsem silné bolesti hlavy a žaludku, pocity úzkosti. Bylo mi vysvětleno, že se to občas u někoho stává. Byl jsem v pokušení to vzdát, ale moje vůle byla silnější. Vydržela jsem a k mému překvapení mi jídlo NutriFood velmi chutnalo. Z plánovaných dvou týdnů se nakonec stal měsíc a následovala přechodná fáze a fáze stabilizace a udržování hmotnosti.

A díky tomuto měsíci se pro mě změnil můj předchozí životní styl na celý život. Zhubla jsem skvělých -25 kg, ale hlavně jsem zcela změnila svůj životní styl. Jím zdravěji, každý den chodím na hodinové procházky se svým psem a cítím se úžasně, což se projevilo na zlepšení zdraví! Já, který byl schopen sníst k večeři dva vařené párky s bílým chlebem a sníst velkou 300g čokoládu.

Programy snižování spotřeby NUTRI FOOD PLAN Doporučuji všem, kteří chtějí zhubnout nebo jako já – detoxikovat s přidanou hodnotou -25 kg.

Róbert