SONIA GREGURKOVA

Před:

86kg

Po:

66kg

Rozdíl:

20kg

„Našel jsem dietu, která skutečně funguje“

Jmenuji se Sonia a je mi 20 let.

Můj příběh začal na střední škole. Když jsem nastoupil na střední školu, vážil jsem 70 kg, což při mé výšce 174 cm není špatné. Začala jsem brát antikoncepci a během roku moje váha nekontrolovatelně vzrostla na 90 kg. Celý rok jsem se nevážila, protože jsem se toho bála. Všichni mi říkali, že jsem přibrala. Věděl jsem to a viděl, jen jsem s tím nechtěl nic dělat. Další dva roky jsem zkoušela různé diety, cvičení, diety, ale nic mě nikdy nebavilo déle než měsíc. Moje váha klesla na pouhých 86 kg. Vždycky jsem se na to s omluvou vykašlal.

Po střední škole za mnou jednoho dne přišla moje nejlepší kamarádka Lucia a řekla mi, že objevila novou dietu – NUTRI FOOD PLAN, kde nemusím cvičit a není to hladovka. Jedná se o koktejl/instantní stravu, tj. různé koktejly, polévky, kaše, omelety nebo špagety a podobně, které jsou navíc velmi chutné. Takže žádné vaření, jen zamíchat a jít. Lucka měla vždycky problémy s nadváhou, a tak si řekla, že do toho jde. Chtěla jsem to také zkusit, ale bála jsem se, že to po nějaké době zase vzdám nebo že to nebude fungovat jako všechno, co jsem dosud vyzkoušela. Tak jsem jí řekl, že počkám a zařídím se podle jejích výsledků.

Po třech až čtyřech týdnech jsem u ní viděl neuvěřitelné změny.

Proto jsem si řekl, že to udělám taky! Měl jsem velké obavy, že to nezvládnu. Sladké bylo vždy mou slabostí. Nakonec jsem se rozhodla podívat se na jejich facebookovou stránku a web Nutrifood.sk, zjistila jsem kontakt na Eriku Liteckou, která má poradnu ve Skalici, což je nejblíže mému městu, zavolala jsem jí a domluvila si s ní schůzku. První dva týdny byly nejtěžší. Stále jsem měla hlad a byla jsem unavená, protože moje tělo se podle nutriční terapeutky čistilo a detoxikovalo, ale byla jsem odhodlaná se sebou něco udělat a navíc se mnou v tom jela i moje kamarádka, takže jsme se navzájem podporovaly a nevzdávaly se.

Po dvou týdnech mé diety se pro ni rozhodla i moje sestra. Pak jsem do svého jídelníčku přidala další potraviny, na které jsem si rychle zvykla a kila šla dolů. S úsměvem na tváři jsem sledoval svou postupnou proměnu. Všichni mi říkali, jak vypadám, že jsem „sexy“, a to mě velmi potěšilo a povzbudilo. Nikdy předtím jsem se necítil tak dobře. Zařadil jsem do svého jídelníčku sport, který mě nečekaně bavil, což se mi nikdy předtím nestalo. Po dobu 10 týdnů plné náhrady stravy + 5 týdnů tzv. „Zhubla jsem úžasných 20 kg a poprvé v životě jsem spokojená se svou postavou.

Dietu jsem neporušila ani jednou a těm, kteří by ji chtěli vyzkoušet, ji rozhodně doporučuji a nemá cenu ji porušovat, protože pokud ji porušíte, oklamete jen sami sebe, nikoho jiného. Tímto chci poděkovat především Erice Litecké, která mi vždy pomohla, když jsem jí napsala, poradila a povzbudila mě při každé kontrole, ale hlavně mi pomohla k této úžasné proměně. Děkujeme!

Sonia