TIMEA VIZENT

Před:

75kg

Po:

63kg

Rozdíl:

12kg

„Díky dietě NUTRI FOOD PLAN jsem shodila poporodní kila!“

Cítila jsem se zoufale, ale nedokázala jsem se smířit s tím, že se těch kil nikdy nezbavím. Nebyla jsem spokojená se svým tělem a s tím, jak vypadám.

Byla jsem přesvědčená, že s tím musím něco udělat, a během zkoumání dostupných možností jsem se dozvěděla o dietě NUTRI FOOD PLAN, která je jedinou plnohodnotnou náhradou celodenní stravy. Nastudovala jsem si o ní všechny informace a zjistila jsem, že oproti jiným dietám je tato nutričně vyvážená, takže se neochudím o žádné vitamíny, minerály a tělu prospěšné látky. Zjistila jsem a později i sama vyzkoušela, že se nejedná o žádné doplňky stravy, ale o komplexní program hubnutí pod dohledem certifikovaného odborníka – výživového poradce. Rozhodl jsem se to zkusit. Díky dietě NUTRI FOOD PLAN jsem zhubla 10 kilo za 6 týdnů. Nemyslel jsem si, že to půjde tak rychle. Bylo to docela snadné, když si teď vzpomenu, jak jsem dřív bojovala s každým kilem. Nepotřebovala jsem k tomu nic, kromě vlastní vytrvalosti a jedné úžasné výživové poradkyně – Gabiky Huberové, které vděčím za spoustu dobrých rad a motivace!

Vřele doporučuji dietu NUTRI FOOD PLAN všem, kteří jsou bezradní (jako jsem byla já) a nedokážou se sami vypořádat s kily navíc.

S pozdravem
Timea Vizentová