TÜNDE TÓTH

Před:

112.20kg

Po:

78.00kg

Rozdíl:

34.2kg

„Na začátku jsem nikomu neřekla, že se chystám zhubnout.“

Narodil jsem se s luxací kyčle a první operaci jsem podstoupil ve 13 letech, takže jsem nikdy neměl možnost intenzivně sportovat. Před 6 lety jsem podstoupila totální náhradu kyčelního kloubu, po které jsem ještě více přibrala. O hubnutí s NUTRI FOOD PLAN a poradkyní Gabikou Huber jsem slyšela už mnohokrát, ale nikdy jsem nevěřila, že se mi podaří zhubnout a že tato investice do sebe a svého zdraví opravdu stojí za to.

Tak jsem se rozhodovala až do března, kdy mi moje nehtová technička vyprávěla o tom, kolik jejích klientek úspěšně zhublo pomocí NUTRI FOOD PLAN, a doporučila mi, abych si šla alespoň poslechnout, o co jde. Nejdřív jsem nikomu neřekl, že to udělám. Můj syn mi půjčil peníze, které jsem potřebovala na první dva týdny, nikdo kromě něj nevěděl, že jsem začala hubnout. S výživovou poradkyní jsem se spojila prostřednictvím facebookové stránky NUTRI FOOD PLAN Dunajská Streda Huberová a domluvily jsme se na termínu úvodní konzultace. Během diety jsme spolu dost často komunikovali přes Facebook, zde jsem se ptal na věci, kterými jsem si nebyl jistý, a ze začátku jich bylo víc než dost. Bála jsem se, že udělám nějakou chybu a celý proces hubnutí pokazím, a tak jsem se s ní o všem radila. Například jsem jí poslala obrázek mátového bonbonu, jestli bych si ho mohla vzít. Gabika byla velmi milá a ochotná a se vším mi poradila. Pravidelně jednou týdně jsem chodila na konzultace, potřebovala jsem podporu a kontrolu.

Poté, co jsem zhubla prvních -10 kg, jsem se o svůj úspěch ráda podělila na Facebooku. Ohlasy však byly velmi negativní. Několik lidí se mi to snažilo rozmluvit a varovat mě před riziky těchto „všelijakých“ diet. V takových případech jsem se bohužel obracela na svého poradce, který mě vždy uklidnil a motivoval k pokračování a hlavně mi vysvětlil rozdíl oproti jiným dietám. Na začátku jsem se obávala vedlejších účinků diety, protože jsem neměla pocit, že tři porce NutriFoodu obsahují potřebné množství živin a vitamínů na den. Gabika mi vše vysvětlila, celý mechanismus, abych pochopila, co dělá tento typ hubnutí zdravým. A co je nejdůležitější, nejedná se o žádné doplňky stravy, ale o potraviny určené pro specifické výživové účely při redukci hmotnosti a že na rozdíl od jiných diet, redukční Programy NUTRI FOOD PLAN jsou nutričně vyvážené a dodávají tělu 100 % doporučené denní dávky všech potřebných vitamínů, minerálů, aminokyselin a stopových prvků.

Naštěstí, když jsem se podělila o dobré zprávy po zhubnutí -20 a -30 kg, nikdo mi to nerozmlouval. Všichni jen nevěřícně zírali.

Jsem velmi vděčná svému nejbližšímu okolí, své rodině, svému manželovi – který stále tvrdil, že mě miluje i jako 112kilovou ženu – a přesto je nyní šťastný, že vypadám lépe a zbavila jsem se zdravotních problémů. Děkuji také svým synům, kteří vždy čekali, aby mohli ochutnat mé sladké koktejly. Moc se jim líbily, stejně jako mně. V budoucnu si určitě nějakou pořídím, ale teď – po pěti měsících diety – mám opravdu ráda čerstvou zeleninu a ovoce ze zahrádky. Velmi jsem se obávala jojo efektu, ale díky Gabičiným doporučením a radám ohledně receptů je úspěch zaručen. Gabika ke každému klientovi přistupuje opravdu individuálně. Dokonce mi řekla, že na konci diety už nebudu mít žádné otázky a pochybnosti. A já opravdu ne. Jsem připraven na zdravější a kvalitnější život.

Tünde