VERONIKA FARKAS

Před:

68.30kg

Po:

62.20kg

Rozdíl:

6.1kg

„Nejvíce mě těší, že jsem své dvě dcery motivovala ke zdravému životnímu stylu.“

Proto jsem se rozhodla začít s dietou před Vánocemi, což byla asi největší výzva. Moje švagrová mě upozornila, že o programech na hubnutí NUTRI FOOD PLAN četla na Facebooku, a přesvědčila mě, abych to zkusila. Po rychlé domluvě jsme se objednali na vstupní konzultaci k výživové poradkyni Gabice Huberové, kterou jsme pak společně navštívili a díky níž se mi podařilo úspěšně zhubnout.

Jsem matka tří dětí, mám dvě čtrnáctileté dcery dvojčata a malého syna školáka. Toužila jsem po změně životního stylu, ale nejen kvůli sobě, ale především kvůli své rodině. Začala jsem tedy s částečnou náhradou jídla, což mě donutilo připravovat si denně jídlo z bílého masa a zeleniny. Moje děti k tomu přistoupily otevřeně a začaly se mnou jíst zdravě, jíst stejná masová a zeleninová jídla, jaká jsem jedl já. Když na mně dcery v novém roce viděly, jak je dieta účinná a jak dobře se cítím, rozhodly se, že svůj vzhled trochu vylepší. Jsou si velmi blízcí, mají mezi sebou velmi dobrý vztah, ale proto jsou také dost introvertní a do svého světa pouštějí jen málo lidí. Proto mě překvapilo, že byli ochotni jít se mnou za Gabikou a nechat se od ní zvážit. Koupili jsme stejnou váhu, jakou jsem viděla u Gabiky, aby moje dcera Viktorie mohla nejprve poslat Gabice písemně údaje o své váze a zjistit, co na to říká. Kristina se mnou hned přišla a okamžitě zahájila program, který Gabika navrhla. Sestavila jim jídelníček sestávající ze 2 jídel Nutrifood, čokoládové tyčinky a 2 klasických jídel a oni začali hubnout.

Nevěřila jsem, že mé dcery budou tak vytrvalé, protože dosud se o zdravou výživu ani sport nezajímaly, byly to typické dospívající dívky! S ubývajícími kilogramy rostlo jejich sebevědomí a naučili se racionálně jíst. Ve škole se jim velmi líbila pozitivní zpětná vazba, začaly také nosit dívčí věci, sukně, místo chlapeckých a sportovních stylů. I moje kalhoty jsou na ně přizpůsobené! To byla radost! Během diety jsme byli také na lyžařském zájezdu, ale tam si na jídlo dávali velký pozor, i když tyto zájezdy byly vždy o velkém přejídání. Po třech měsících Viktória zhubla 16,3 kg, Kristína 11,5 kg. Vytrvalost mých dcer překvapila i Gabiku! Vždy je motivovala, že i dospělí se mohou učit z jejich příkladu!

První dva měsíce po dietě byly pro ně velmi stresující, takže i poté navštěvovaly Gabiku, aby se ujistily, že dělají vše správně a nepřibraly ani gram. Všichni jsme měli nejraději čokoládové koktejly, skoro vždycky jsme měli jen ty. Popravdě řečeno, vnímali to, jako by si dávali ranní kakao. Samozřejmě se nevrátili ke klasickému kakau s cukrem poté, co přestali pít koktejly. Jsem na ně a samozřejmě i na sebe velmi pyšná! Od ukončení diety uplynul téměř rok a já si stále udržuji váhu, vařím zdravější jídla a cítím se velmi dobře ve své kůži!

Veronica

EXPERT ADVISES