VIERKA ELIAŠOVÁ

Před:

86.40kg

Po:

70.20kg

Rozdíl:

16.2kg

„Už nikdy nechci přibrat a udělám cokoli, abych se cítila takhle úžasně a zdravě.“

Pár kilogramů se mi podařilo shodit vlastními silami, ale po nějaké době se mi zdálo, že se ručička na váze zasekla, nechtěla se posunout dál a já se stále cítila ve svém těle nepříjemně.

Lékařův verdikt zněl: „Musíte zhubnout!!!“

Tuto větu jsem slýchala stále dokola při každé návštěvě svého praktického lékaře, internisty, endokrinologa a gynekologa. Dělal jsem, co jsem mohl, ale nešlo to. Proto jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc. Inspirovala mě moje kadeřnice, která díky redukčnímu programu NUTRI FOOD PLAN v Trnavě zhubla bez hladovění!

Řekl jsem si: „Proč ne??? Co můžu kromě kil shodit?“

Výsledky první konzultace mě trochu vyděsily, ale o to víc jsem byla odhodlaná to tentokrát zvládnout. Hodnoty celkového i viscerálního/abdominálního tuku byly opravdu vysoké, není divu, že si můj krevní tlak dělal, co chtěl, přestože jsem užíval léky.

Přiznávám, že jsem si nemyslel, že to bude tak snadné.

Moje výživová poradkyně Miroslava Gubrická mi poskytla všechny potřebné informace nejen o mém zdravotním stavu, ale také mi vysvětlila, jak fungují programy NUTRI FOOD PLAN, co je třeba změnit, aby se mé tukové polštářky doslova rozplynuly a už se nikdy nevrátily.

Nikdy jsem si hubnutí neužívala tak jako teď.

Jako u každé diety jsem se na začátku obávala, jestli budu mít hlad. Výběr jídel byl opravdu velmi pestrý. Koktejly, polévky i hlavní jídla byla chutná a zasytila mě na několik hodin. Potěšila mě jejich jednoduchá a rychlá příprava. Musím přiznat, že dříve jsem zeleninu moc nemusel, ale postupně jsem jí přišel na chuť. Pokaždé jsem z poradny odcházela motivovaná a odhodlaná to nevzdat. Zároveň jsem byla ráda, že mám za sebou někoho, kdo mě podrží a pomůže mi. Těšila jsem se na každou kontrolu, na každý shozený kilogram nebo centimetr.

Postupně jsem do svého denního režimu zařadila cvičení, které se stalo mou novou „závislostí“. Velmi mi pomohla podpora mé výživové poradkyně paní Gubrickové, která mě provázela celým procesem hubnutí, a také přátel a rodiny.

Nyní, po zhubnutí -16 kg, se cítím plná energie, mohu chodit do schodů bez zadýchávání a i lékaři jsou spokojeni s výsledky mých zdravotních testů.

Dieta NUTRI FOOD PLAN mi od základu změnila život a hlavně mě naučila žít zdravěji.

Všem, kteří nezvládají svou váhu a záleží jim na svém zdraví, doporučuji kontaktovat odborníky na výživu a vyzkoušet programy na hubnutí NUTRI FOOD PLAN.

Nedovolte, aby nad vámi zvítězil kus jídla!

Vaše Vierka.