VILMOS TÓTH

Před:

121kg

Po:

92.80kg

Rozdíl:

28.2kg

„Nejenže jsem už nevypadala dobře esteticky, ale měla jsem i zdravotní problémy.“

Nevěřil jsem žádné dietě, ale můj přítel dosáhl velké proměny a během několika měsíců hodně zhubl. Už mě to zaujalo a na stránkách NutriFood jsem si přečetla vše, co jsem o této dietě potřebovala vědět. Poté jsem navštívila dietoložku Dianu Dunaiovou v rezidenci Duna v Györu. Potkal jsem velmi milou ženu, která rozptýlila všechny mé předsudky, které jsem měl „v sobě“.

Poté, co jsem se dozvěděl o analýze, a kvůli svému zdravotnímu stavu jsem nemohl začít program hubnutí hned. Dva týdny jsem musela pít čaje, které byly chutné, lahodné a účinné.

Pak jsem se vydal na svou velkou cestu s váhou 121 kg!

Zkušenosti z prvních dnů byly překvapivé. Moje váha klesla!!! První kontrolní měření a pak další měření mi dodaly energii k dosažení mých cílů. Chtěla jsem zhubnout. Jiné stravování, jiné rozvrhy, všechno se v mém životě změnilo, ale ne natolik, aby to výrazně ovlivnilo mou každodenní práci. Pro mě byla jídla pestrá, chutná a snadno stravitelná.

O tři měsíce později jsem dosáhl svého cíle!

Ani teď se mi nechce věřit, že nejenže se moje váha výrazně snížila (na 92,8 kg), ale i můj zdravotní stav je v pořádku. Touto cestou chci poděkovat Dianě Dunaiové, která mě tři měsíce „držela za ruku“ a svými radami mi pomohla dosáhnout toho, o čem se mi před půl rokem ani nesnilo. JSEM NEMOCNÝ!!!

Děkuji Dianě Duani a společnosti NUTRI FOOD PLAN za tuto kvalitní změnu v mém životě.

S pozdravem,

Vilmos Tóth