ZLATICA LÁBADIOVÁ

Před:

71.80kg

Po:

57.50kg

Rozdíl:

14.3kg

„Díky dietě NUTRI FOOD PLAN mám zpět své sebevědomí.“

Jsem si jistý, že jsem se stal obézním kvůli stresu a obavám z nemoci. Proto jsem se rozhodla vyhledat pomoc odborníka na výživu a kontaktovala jsem nutriční terapeutku Gabiku. Všimla jsem si její prezentace na Facebooku, kde jsou prezentovány skutečné příběhy lidí, kteří úspěšně redukovali svá nadbytečná kila, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet dietu NUTRI FOOD PLAN. Moje rodina a děti mě neustále podporovaly, protože věděly, že šťastnou ženou mohu být jen tehdy, když se mi podaří dosáhnout své standardní váhy. I když je mi padesát, hezké oblečení, zábava, setkávání, ženský a mladistvý vzhled jsou pro mě velmi důležité!

Když jsem poprvé přišel do Gabika Neměl jsem důvěru. Opravdu jsem potřebovala její podporu. Mé širší okolí závistivě sledovalo mou proměnu. Nikdy mě nechválili, naopak – někdy mě strašili, že zase přiberu.

Nikdy jsem neporušila pravidla diety a vše jsem dodržovala přesně tak, jak to Gabika nastavila při první konzultaci. A kila šla opravdu dolů. Díky tomu jsem jí věřil ještě víc! Její rady mi velmi pomohly a díky nim a novým receptům se mi podařilo vytvořit zcela nový jídelníček a způsob zdravějšího stravování. V dnešní době si ráda dávám chutné polévky NutriFood a nahrazuji jimi některá jídla během dne. Ale co je nejdůležitější, vysadila jsem léky na štítnou žlázu, už mě netrápí inkontinence, uzlina na krku stagnuje a já se opět cítím skvěle ve své kůži!

Žena může být šťastná jen tehdy, když se cítí dobře, když má postavu, jakou si představuje, a když si věří! S mým novým partnerem žijeme velmi aktivním životem, rádi se bavíme a tancujeme. Zkrátka – teď si život velmi užívám!

A právě NUTRI FOOD PLAN mi vrátil chuť do života!

Zlatica

EXPERT ADVISES