Jak si vybrat mezi NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto

Přemýšlíte o hubnutí, ale nevíte, který program je pro vás vhodnější? Přečtěte si našeho krátkého průvodce a zjistěte, jaké jsou rozdíly mezi programy NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto.

Programy NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto jsou speciální a komplexní programy hubnutí pro redukci, optimalizaci a dlouhodobé udržení hmotnosti, které zabraňují civilizačním a metabolickým onemocněním. Oba klinicky testované programy byly vyvinuty ve spolupráci s renomovanou francouzskou společností a představují bezpečný nástroj pro redukci a optimalizaci hmotnosti. Redukce se provádí buď prostřednictvím programů NUTRI FOOD PLAN s celodenními programy náhrady jídla (MRP ) pod dohledem certifikovaných výživových poradců, nebo prostřednictvím programů NutriFood Keto a High Protein dostupných v našem e-shopu pro efektivní a rychlé hubnutí. Všechny vysoce kvalitní potraviny splňují přísné legislativní předpisy a jsou v souladu s mezinárodními předpisy EU.

JAK SE LIŠÍ NUTRIFOOD PLAN A NUTRIFOOD KETO?

Pokud nemáte žádné zdravotní problémy, chcete zhubnout rychle a snadno bez návštěvy poradny, je redukce pomocí NutriFood Keto programů bezpečným způsobem, jak zhubnout. Pokud však užíváte léky nebo trpíte nadměrnou obezitou, je důležité hubnout pomocí nutričně vyvážených programů hubnutí a výživy pod dohledem výživového poradce NUTRI FOOD PLAN. Seznam kontraindikací naleznete zde.

Po zhodnocení vašeho zdraví jako nejdůležitějšího aspektu hubnutí je rozhodnutí na vás.

MRP NutriFood jako součást NUTRI FOOD PLAN nebo HP NutriFood Keto potraviny s vysokým obsahem bílkovin

 • NUTRI FOOD PLAN, jako jediný redukční a výživový program na Slovensku, splňuje přísnou legislativu a nařízení EU pro plnou náhradu celodenní stravy nutričně vyváženými potravinami NutriFood. Potraviny NutriFood obsahují 100 % doporučené denní dávky všech potřebných vitaminů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Nejedná se o potraviny, výživové nebo vitaminové doplňky, ale o potraviny určené pro speciální výživu, které díky své nutriční vyváženosti mohou plně nahradit celodenní stravu, a tak se účinek diety dostaví velmi brzy. Vysoce kvalitní, chutné a nutričně vyvážené potraviny poskytují kompletní náhradní stravu.
 • HP NutriFood Keto jsou vysoce kvalitní potraviny s vysokým obsahem bílkovin, z nichž většina je obohacena o vitaminy a minerální látky, ale samotný příjem těchto potravin nezajišťuje kompletní náhradní stravu. Proto se doporučuje doplňovat vitamíny a minerály pomocí přípravku Multi Complete. Vitaminový doplněk přispívá ke správnému fungování imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke správnému fungování nervového systému a ke zdravé duševní rovnováze. Ze zdravotního hlediska se bez doplňku stravy Multi Complete nedoporučuje užívat programy NutriFood Keto jako kompletní náhradu stravy!

Dostupnost potravin

 • Potraviny MRP NutriFood, které jsou součástí programů NUTRI FOOD PLAN, nelze zakoupit bez úvodní konzultace s výživovým poradcem, ani prostřednictvím internetu nebo třetí strany.
 • Vysokoproteinové potraviny NutriFood Keto jsou k dispozici v našem e-shopu, kde najdete proteinové koktejly, koktejly, pudinky, fit tyčinky, kaše, hlavní jídla i slané svačiny a polévky vhodné při hubnutí.

Společnou výhodou obou skupin potravin je, že vegetariáni nebo lidé s potravinovou intolerancí si mohou vybrat i bezlepkové a bezlaktózové potraviny.

Úvodní konzultace s diagnózou metabolismu

Metabolismus každého člověka je jedinečný. Díky odborné diagnostice v programech NUTRI FOOD PLAN může nutriční specialista rychle zjistit, jak funguje váš metabolismus. Na základě vstupního vyšetření a diagnostiky metabolismu vám pak sestaví individuální redukční program nebo speciálně upravenou dietu na hubnutí. Většina našich odborníků na výživu pracuje s profesionálními diagnostickými přístroji, jako je Tanita nebo In Body.

Pokud jste zaneprázdněni nebo se rozhodnete pro program NutriFood Keto, nedostanete úvodní konzultaci s diagnostikou metabolismu.

SESTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍHO JÍDELNÍČKU VÝŽIVOVÝM PORADCEM NEBO VÝBĚR REDUKČNÍHO PROGRAMU NUTRIFOOD KETO POMOCÍ ONLINE KALKULAČKY.

 • S programy NUTRI FOOD PLAN získáte podrobný přehled a přesnou analýzu složení vašeho těla díky výsledkům diagnostiky metabolismu. Na základě těchto výsledků vám výživový poradce může sestavit individuální program hubnutí, protože dokáže určit, kde je problém, a nastavit účinnou a funkční metodu redukce nebo optimalizace hmotnosti přímo pro vás.
 • Pokud nemáte žádné zdravotní problémy, máte silnou motivaci, chcete zhubnout rychle, snadno a bezpečně bez návštěvy dietologa, pak jsou pro vás programy NutriFood Keto řešením. S výběrem vhodného programu hubnutí vám pomůže naše online kalkulačka. Všechny programy se skládají ze 4 fází, které zajišťují efektivní hubnutí a byly navrženy tak, aby vám pomohly přejít z programu hubnutí NutriFood Keto na nutričně vyváženou stravu.

Následná vyšetření během hubnutí s programy NUTRI FOOD PLAN nebo online poradenství NutriFood Keto

 • V rámci našich programů NUTRI FOOD PLAN vám budeme poskytovat pravidelné kontroly a konzultace po celou dobu redukce a stabilizace hmotnosti zdarma. Máme pro vás k dispozici odborný dohled nad hubnutím i po skončení programů hubnutí. Při pravidelných konzultacích s odborníkem na výživu získáte také nové poznatky v oblasti zdraví a výživy. Naučíme vás, jak si osvojit zdravé stravovací návyky, jaké potraviny jsou pro vás vhodné a kterým byste se měli vyhnout, abyste si dlouhodobě udrželi sníženou hmotnost.
 • Na otázky týkající se programů NutriFood Keto, hubnutí, výživy, vhodného programu nebo fitness tipů odpovídá online naše certifikovaná nutriční specialistka se zaměřením na hubnutí a nízkosacharidové stravování.

Počet porcí jídla během dne

 • Programy VLED (velmi nízkoenergetický) a LED (nízkoenergetický) společnosti NUTRI FOOD PLAN jsou navrženy tak, aby 3 porce jídla neobsahovaly více než 50 g sacharidů denně a zároveň poskytovaly 100 % doporučené denní dávky vitaminů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Proto stačí jíst 3 potraviny denně i bez užívání doplňků stravy.
 • V případě programů NutriFood Keto , aby bylo dosaženo ideální hmotnosti, je zapotřebí více porcí jídla denně spolu s vitaminovým a minerálním doplňkem Multi Complete. Pokud vážíte do 80 kg, měli byste konzumovat 4 porce vysoce proteinových jídel HP NutriFood Keto denně, pokud vážíte více než 80 kg, 5 porcí denně a 1 kapsli Multi Complete.

JAK JSOU NUTRIFOOD PLÁN A NUTRIFOOD KETO STEJNÉ?

1. Oba programy se skládají z kvalitních potravin evropského původu a bez genetických modifikací.

2. Obsahují vysoké množství kvalitních bílkovin. Krmivo obsahuje kvalitní bílkoviny z Francie a Holandska, nikoli čínské bílkoviny. Jejich skóre aminokyselin dosahuje 100.

3. NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto jsou profesionálně vyvinuté programy složené z několika fází pro efektivní hubnutí. Byly navrženy tak, aby vám pomohly přejít z redukčního programu na běžnou stravu v podobě nutričně vyvážené stravy, kterou si můžete připravit sami doma.

4. Široký výběr potravin. Oba programy (NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto) lze nastavit jako vegetariánské, bezlepkové nebo bezlaktózové.

SHRNUTÍ – KDY SI MÁM VYBRAT NUTRIČNÍ PLÁN?

 • Mám zdravotní problémy
 • Potřebuji odborné výživové poradenství
 • Chci podstoupit diagnostiku metabolismu
 • Dávám přednost individuálně vypracovanému redukčnímu nebo nutričnímu programu.
 • Mám zájem o pravidelné konzultace s certifikovaným výživovým poradcem.
 • Chci využít komplexní péči – zbavit se nadbytečných kilogramů, osvojit si zdravé stravovací a pohybové návyky, změnit životní styl.
 • Chci si vybrat ze široké nabídky nutričně vyvážených potravin MRP NutriFood.

SHRNUTÍ – KDY SI MÁM VYBRAT NUTRIFOOD KETO PROGRAM ?

 • Nemám žádné zdravotní problémy a neberu žádné léky.
 • Jsem zaneprázdněn a nemám čas na osobní konzultace.
 • Chci si vybrat redukční program podle sebe.
 • Potřebuji se rychle zbavit přebytečných kilogramů
 • Chci si udržet ideální váhu a TOP STAV
 • Potřebuji výživový program při sportovní aktivitě

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!