Když to uděláte, nemusíte se obávat povadlé kůže a vrásek.

Kůže je největším orgánem lidského těla. S přibývajícím věkem a kilogramy se dynamicky mění. Ať už hubneme, nebo přibíráme, přizpůsobuje se našim proporcím. Kdy ale problém nastává a jak mu předcházet?

Vyhněte se drastickým dietám

Pokud se nejedná o extrémní obezitu, lze ochablé kůži do značné míry předcházet rozumným snížením hmotnosti v kombinaci s cvičením. Nežádoucí estetické komplikace v podobě povislá kůže zejména na břiše, ale také na pažích nebo prsou, jsou obvykle důsledkem bariatrických operací žaludku nebo radikálních krátkodobých diet, kdy člověk rychle zhubne, ale buňky nemají dostatek času přizpůsobit se novému tvaru.

Jak zpevnit pokožku a zabránit jejímu ochabnutí po zhubnutí?

Zhubněte nejen rychle, ale hlavně bezpečně.

Při přemíře reklam na různé značky je zarážející, že na Slovensku existuje pouze jeden(!) redukční a výživový program, který splňuje přísné legislativní požadavky EU a předpisy pro plnohodnotnou náhradu celodenní stravy. Jedná se o redukční a výživové programy NUTRI FOOD PLAN založené na nutričně vyvážených nízkokalorických potravinách NutriFood MRP s přesně upraveným komplexem živin. Poskytují kompletní náhradu stravy a 100 % doporučené denní dávky základních vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin. Nejedná se tedy o potraviny nebo doplňky stravy, ale o skutečné potraviny, které plně nahrazují celodenní stravu, takže účinek diety se projeví velmi brzy. Díky nutriční vyváženosti potravin je tak hubnutí zdravotně nezávadné a pod odborným dohledem. Potraviny a nápoje NutriFood MRP lze získat pouze na základě vstupní prohlídky a doporučení od certifikovaných NUTRI FOOD PLAN výživových poradců. .

Správný pohyb je důležitý

Pokud kůže ještě není příliš napnutá, je dobré začít vhodným pohybem. Každému vyhovuje něco jiného, ale obecně platí, že byste si měli vybrat takový druh cvičení, který vás baví a chcete v něm pokračovat. Doporučuje se 4krát týdně po dobu 20-30 minut . Po cvičení si dopřejte masáž, která podporuje zrychlení metabolismu a prokrvení pokožky.

Nezapomeňte na kolagen a elastin

Je vědecky prokázáno, že vzhled naší pleti souvisí s množstvím kolagenu a elastinu. Kolagen a elastin jsou dva proteiny, které se nacházejí v pojivové tkáni. Společně udržují pokožku silnou a pevnou. S věkem se mění vlastnosti kůže, ztenčuje se, ztrácí podkožní tuk, bílkoviny, kolagen , atím i pružnost. Co proti tomu můžeme udělat?

Chraňte pokožku před UV zářením, kontrolujte příjem cukrů ve stravě, protože nadbytek cukru se váže na kolagen a způsobuje glykaci, tj. degradaci a dysfunkci bílkovin. Jak můžeme účinně doplnit kolagen a elastin?

Zdraví a krása v jedné kapsli GelaVis HA

GelaVis HA je prémiový doplněk stravy ve formě kapslí. Tento fenomenální produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou v nejvyšší čistotě.

GelaVis HA zpomaluje biologické procesy vedoucí k projevům předčasného stárnutí a dokonce podporuje přirozenou produkci vlastní kyseliny hyaluronové v těle.

GelaVis HA přispívá k hydrataci všech vrstev pokožky, podporuje růst nových kožních buněk a stimuluje přirozenou produkci kolagenu, elastinu, což zpomaluje stárnutí pokožky a zlepšuje její vzhled.

Stárne nejen naše kůže, ale také náš pohybový aparát (klouby, vazy, šlachy). GelaVis HA podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové, které pomáhají udržovat funkční pohybový aparát bez zánětů a přispívají k jeho přirozené regeneraci.

Vyzkoušejte měsíční balení nebo naše nejprodávanější, zvýhodněné balení GelaVis HA na tři měsíce.

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!