5 věcí, které naše poradkyně Veronika nepovoluje? Inspirujte se ke zdravějšímu životu každý den!

Veronika Clavel Dis je jednou z našich poradkyň v nově otevřené poradně v centru Prahy, ale výživové a hubnoucí poradenství pro ni není nic nového… Co ji baví, co má ráda a čím se od ní můžete inspirovat?

Sladké srdce v podobě rýže

Mým favoritem je NutriFood vanilková rýže. Proč? Jedná se o lahodný pokrm plný vitamínů a živin. Miluji jeho chuť. Je ideální k snídani, svačině i pozdní snídani a dávám si ho vždy, když mám chuť na něco sladkého. Podle mého názoru je to nejlepší způsob, jak začít zdravý den plný energie.

Uklidňující jóga

Jóga je něco, co se mi také velmi líbí. Musím cvičit alespoň třikrát týdně. Je to forma relaxace, kterou si prostě musím dopřát, a doporučuji ji všem.

Jóga pomáhá snižovat stres, únavu, deprese a dokonce i hněv. Nemusíte být ve cvičení profesionálové, jde o uvolnění těla, které si potřebuje odpočinout. Uvolní mé tělo i psychiku.

Bruslení
Mám rád pohyb. Nejraději jezdím se svým synem na kolečkových bruslích. Je mu sice sedm let, ale jezdí lépe a rychleji než já. Tato aktivita má také pozitivní vliv na páteř a bolesti s ní spojené a je to také skvělé a zábavné kardio, kterého se nemohu nabažit. Je to skvělý způsob, jak si odpočinout venku, ať už jsou okolnosti jakékoli.

Salát s kozím sýrem

Zatímco se synem chodíme bruslit, já a dcera si pochutnáváme na výborném salátu s kozím sýrem.

Tato kuchyně je vhodná pro vegetariány nebo vegany, což vřele doporučuji. Zvláště v tomto horkém počasí, kdy máte chuť na něco lehkého a chutného.

Mangový koktejl

Když už mluvíme o letních dnech, nemůžu se nabažit koktejlů NutriFood s příchutí manga.

Chutná skvěle vychlazený, nebo někdy přidávám led, pokud je horký. Může se zdát, že je vhodný pouze pro sportovce, ale mohou ho pít i vaše děti. Dám si ho k obědu. Je to skutečná lahůdka.

VERONIKA CLAVEL DIS

Rady o NUTRI FOOD PLAN Praha 1
Nutriční terapeutka Veronika Clavel Dis se výzev nebojí, právě naopak. Nejde jen o práci výživového poradce, ale také o komplexní pomoc.

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!