Finalistka Miss Slovensko Ivana Zváriková: Ráda bych lidi inspirovala k pohybu prostřednictvím sociálních sítí

Finalistka Miss Slovensko s číslem 6 Ivana Zváriková považuje za největší kámen úrazu dnešní doby stres a špatný životní styl.

Stres je pocit, který vzniká, když prožíváme něco nového a neznámého. Objevuje se také tehdy, když máme pocit, že jsme se pustili do příliš mnoha činností, a vystavujeme se tak tlaku. Stres ovlivňuje naše duševní i fyzické zdraví.,“ říká Ivana.

Stres je do určité míry v pořádku, protože nás žene kupředu, ale jakmile stres přetrvává delší dobu, může být velmi omezující a jeho dopad na duševní zdraví je velmi závažný a může vést až k depresi. Příčiny stresu mohou být různé, může jít o stres z ohrožení, stres z práce, životní události a další.

Jak se ale zbavit stresu? Odborníci radí, že sportovní aktivity jsou užitečným nástrojem v boji proti stresu. Musíte si najít činnost, která vás baví, a při ní si „vyčistit hlavu“, ať už je to rychlá chůze, běh nebo jen domácí tanec na hudbu, kterou máte rádi. To vše vám pomůže lépe zvládat stres.

Finalistka Ivana by chtěla inspirovat lidi k fyzické aktivitě a zdravému životnímu stylu prostřednictvím sociálních sítí, které dnes používá téměř každý. Což je možná paradox, ale jak říká Ivana, je možné oslovit velkou skupinu lidí a inspirovat je ke zdravému životnímu stylu, ke sportům, které jsou prospěšné pro naše tělo i mysl. Nezapomeňte, že stále můžete hlasovat pro MISS TOP STAV.

A jakých 5 věcí si Ivana nemůže dovolit?

ČAS S BLÍZKÝMI

Mým největším problémem je trávení času s blízkými. Nejcennější jsou pro mě chvíle s rodinou, kamarádem, přáteli a mým psem.

FOOD

Nedokážu si představit svůj týden bez dobrého jídla. Jsem velký gurmán a mou zakázanou vášní jsou sladkosti.

POHYB

Pohyb v jakékoli podobě je důležitou součástí mých dnů.

ART

Nedokážu si představit jediný den bez doteku umění. Hudba, návštěva divadla, opery, galerie nebo sledování filmů jsou pravidelnou součástí mého týdne.

ČAS PRO SEBE

Můj poslední tip je: Alespoň jednou týdně si dopřejte čas pro sebe.

https://www.instagram.com/p/CC893ztJWeX/embed/?cr=1&v=12&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fnutrifood.company&rp=%2Fblog%2Fpost%2Ffinalistka-miss-slovensko-ivana-zvarikova-udi-som-inspirovala-k-pohybu-prostrednictvom-socialnych-sieti#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A927.6999999880791%2C%22ls%22%3A743.1999999880791%2C%22le%22%3A885.5%7D

Stále můžete hlasovat pro svého favorita v kategorii MISS TOP STAV. Zapojte se do hlasování a vyhrajte!

Zdroj fotografií:Miss Slovensko, archiv Ivany Zvárikové

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!