Finalistka Miss Slovensko Lucia Jesenská: Zdravý životní styl pro mě neznamená omezovat se

Lucia Jesenská, finalistka Miss Slovensko s číslem 4, nám dala za pravdu, že zdravý životní styl není o dietách a omezování se.

Finalistka Miss Slovensko Lucia také ví, že pokud chce žít zdravě a udržovat se v kondici, musí se k tomu odhodlat a změnit své stravovací návyky. To by poradila každému, kdo chce změnit svůj životní styl. Jaké jsou správné kroky ke zlepšení vašeho životního stylu? Jsou to jednoduché 3 kroky.

Prvním krokem je snídaně, která nastartuje naše trávení, a je důležité vybírat si zdravé a vyvážené potraviny. Druhým krokem je oběd, který by měl obsahovat bílkoviny, proteiny a trochu zeleniny. Třetím krokem je zakončit den kvalitní a chutnou večeří, která obsahuje správné ingredience a bude vám odměnou za dlouhý den. To neznamená, že si můžete dát hamburger nebo pizzu, ale můžete si připravit chutný steak nebo oblíbenou rybu se zeleninou. Fantazii se meze nekladou.

Když se naučíte dodržovat tyto tři základní kroky ve stravování, půjde vám vše snáze a vaše tělo vám poděkuje. Postupně přidávejte sporty, jako je plavání, které Lucii velmi baví.

Ale bez jakých 5 věcí si nedokáže představit svůj týden?

Cvičení

Ráno si rád zacvičím. Dobrý trénink mě vždycky probudí, abych mohl do nového dne vstoupit produktivně.

Vlasy

Nikdy tomu tak nebylo, ale od té doby, co jsem si pořídila produkty Gold hair, se o vlasy starám pravidelně a pocit zdravých vlasů je úžasný. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy%3A%%22%%22%.4000000357628%7D

Make-up

Protože se líčení věnuji profesionálně, alespoň jednou týdně se do něj také pustím. Mám ráda přirozenost, ale líčení je pro mě o svobodě a o možnosti vyzdvihnout přirozenou krásu.

Přátelé

Od dětství jsem extrovert a nedokážu si představit svůj život bez přátel. Ať už jedeme na výlet, nebo sedíme ve městě, vždycky ráda trávím čas se svými blízkými.

Malování

I když jsem ráda ve společnosti, potřebuji občas čas pro sebe. A používám ho hlavně k malování. Malování je pro mě tak trochu únik z reality a odpočinek.

Stále můžete hlasovat pro svého favorita v kategorii MISS TOP STAV. Zapojte se do hlasování a vyhrajte!

Zdroj fotografií:Miss Slovensko, archiv Lucie Jesenské

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!