Finalistka Miss Slovensko Natália Vohláriková: Pravidelné návštěvy lékaře, pitný režim a cvičení

Co si představujeme pod pojmem zdravý životní styl a jaké jsou zaručené tipy pro zdravější život? Tyto otázky jsme položili také finalistce Miss Slovensko číslo 1. Natalia Vohlárikova, která nám řekla, co pro ni znamená zdravý životní styl.

Pokud chceme něco změnit ve svém životním stylu, ať už chceme zhubnout, jíst zdravěji nebo začít cvičit, musíme si uvědomit jednu věc, a to, že všechny činnosti, které vedou ke změně a zdravějšímu životnímu stylu, musíme opravdu chtít dělat. Žijeme v hektické době, kdy na sebe a své zdraví nemáme tolik času, kolik bychom měli. Nemáme ani čas pravidelně jíst, a přitom je to jedna ze základních věcí, která by měla být samozřejmostí.

Zeptali jsme se Natálie , na jaké tři základní věci bychom podle ní neměli zapomínat, a její odpověď byla jasná: „Neměli bychom zapomínat na pravidelnou návštěvu lékaře, pitný režim a pohyb.“ S její odpovědí nelze nesouhlasit, právě pravidelná návštěva lékaře je pro nás velkým strašákem, přesto tímto způsobem můžeme předcházet nemocem, kterým bychom později museli čelit. Natália považuje za zdravý životní styl pravidelný pohyb, který je důležitý pro to, abychom se cítili psychicky i fyzicky dobře, ale bez zdravé vyvážené stravy by to byla jen polovina úspěchu. Pro Miss Top Fitness by mělo být cvičení a zdravá strava alfou omegou, jaký sport je pro Natalii ten pravý? ,,Mým oblíbeným sportem je cvičení ve fitness centru a také tanec. Pohyb mi vždy vyčistí hlavu a také se mi po sportovní aktivitě lépe spí.“ https:// www.youtube.com/embed/9_ev8dj7fSQ

Ale bez jakých 5 věcí si nedokáže představit svůj týden?

RODINA

Rodina je pro mě to nejcennější, takže v odpovědi na otázku 5 srdečních záležitostí, bez kterých si nedokážu představit svůj týden, mě jako první napadla rodina.

NEJLEPŠÍ PŘÍTEL A KAMARÁD

Lidé, kteří jsou nedílnou součástí mého života. V dnešní době je velmi těžké najít opravdové kamarádství, a proto jsem ráda, že mám ve svém životě lidi, na které se mohu kdykoli obrátit.

https://www.instagram.com/p/B6xh5qDJIZJ/embed/?cr=1&v=12&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fnutrifood.company&rp=%2Fblog%2Fpost%2Fnatalia-vohlarikova-pravidelna-navsteva-u-lekara-pitny-rezim#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A960.8000000119209%2C%22ls%22%3A782%2C%22le%22%3A922.1000000238419%7D

POHYB

Nedokážu si představit svůj týden bez fyzické aktivity. V letních dnech se nabízí spousta možností. Rád chodím na procházky do přírody nebo do fitness centra.

FOOD

Miluji dobré jídlo. V poslední době mám ale málo hodin, takže si do kabelky vždycky hodím smoothie nebo tyčinku NutriFood, která je nejen chutná, ale i zdravá. ❤️

AUTO

Jezdím den co den, takže mi auto nemůže chybět. Ráda jezdím autem a velmi ráda řídím (zejména když hraje dobrá hudba a já si zpívám😁).

Stále můžete hlasovat pro svého favorita v kategorii MISS TOP STAV. Zapojte se do hlasování a vyhrajte!

Zdroj fotografií:Miss Slovensko, archiv Natálie Vohlárikové

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!