Finalistka Miss Slovensko Viktória Podmanická: Zdravý životní styl pro mě neznamená jen cvičení a dietu

Zdravý životní styl pro mě není jen o cvičení a stravě, ale také o regeneraci, která k němu neodmyslitelně patří. Viktória Podmanická doplňuje finálovou dvanáctku Miss Slovensko a je jednou z nejmladších soutěžících.

Dnešní doba je taková, že stále něco děláme, ale nemáme na nic čas. A my nemáme čas hlavně na sebe. Je důležité dělat to, co nás baví, ale někdy nám to pracovní nebo rodinné povinnosti neumožňují. Když si uděláme čas sami na sebe, můžeme relaxovat jakoukoli formou , ať už je to sport, vaření, masáže nebo kosmetika, záleží jen na nás a je důležité si to dopřát. Je neodmyslitelnou součástí šťastného a zdravého životního stylu.

„Pokud pravidelně sportujete, dopřejte si pořádnou regeneraci v podobě masáže, sauny nebo jen aktivní regenerace. Aktivní regenerací myslíme například plavání, které může být skvělým „parťákem“ po silovém tréninku. Sama finalistka Viktória nám prozradila, že plavání je její oblíbený sport, protože se mu dříve věnovala závodně. Pokud plavání nemáte v oblibě, nahraďte aktivní odpočinek relaxačním. Zajděte si s kamarádkou nebo partnerem do sauny, objednejte se na masáž nebo si doma upečte zdravý koláč, vezměte si knihu a čtěte si.“ říká Victoria.

Případně se podívejte na svůj oblíbený film a ještě předtím hlasujte pro svého favorita, který by měl získat titul MISS TOP STAV.

Bez jakých 5 věcí si Victoria nedokáže představit svůj týden?

FIELD

Jsem „polévkový“ typ člověka, takže polévku vyžaduju alespoň jednou denně! Nejraději mám krémovou dýňovou nebo pravou italskou rajčatovou.

CLAVIER
Klavír je mou srdeční záležitostí. Při nácviku nových písní se dokážu skvěle uvolnit. Ale jen když mi to jde 🙂

POHODA

Jako rodák z Banské Bystrice navštěvuji naše krásné náměstí velmi často a rád. Zastavím se na oběd, kávu nebo sušenku.

NOVÉ MÍSTO, NOVÉ ZÁŽITKY

Poznávání nových míst a jejich kultur je také na mém programu každý týden. Je to pro mě zábava, učení a zároveň relaxace%3A%%22%%22%%22%.4000000357628%7D

SLADKOST, ÚSMĚV a DOBRÁ NADĚJE

Sluníčko, úsměv a dobrá nálada nesmí chybět ani jeden den! Snažím se myslet jen pozitivně a problémy řešit s chladnou hlavou%3A%%22%%22%%22%.4000000357628%7D

Stále můžete hlasovat pro svého favorita v kategorii MISS TOP STAV. Zapojte se do hlasování a vyhrajte!

Zdroj fotografií: Miss Slovensko, Viktória Podmanická

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!