Finalistky Miss Slovensko 2020 u nás podstoupily diagnostiku metabolismu

Dvanáct finalistů s námi pracovalo na tom, abychom zjistili, jak přesně funguje jejich tělo a jaké jsou jejich slabiny. Jak se jim dařilo v metabolické diagnostice?

Stačí pár minut, abyste zjistili, jak přesně vaše tělo funguje a jaké jsou jeho slabiny. Také díky profesionální diagnostice s výživovými poradci NUTRI FOOD PLAN zjistilo 12 finalistek Miss Slovensko 2020 během prvního soustředění, co by měly ještě zlepšit a na co by se měly zaměřit pro zlepšení své fyzické kondice.

Přestože je Miss Slovensko soutěží krásy, zdraví je vždy na prvním místě. Proto měly finalistky letos možnost vyzkoušet speciální diagnostiku metabolismu, která odhalí nejen množství svalů a tuku v těle a metabolický věk, ale také to, zda dívky dodržují správný pitný režim a kolik mají v těle bílkovin a minerálů. Na základě všech údajů z měření InBody mohli poradci posoudit současný životní styl dívek a poradit jim, na co se mají v následujících měsících zaměřit.

Zásadní je správný pitný režim a vyvážená strava.

„Pomocí diagnostiky metabolismu a složení těla můžeme pozitivně posoudit nízkou hladinu viscerálního tuku, která ovlivňuje zdravotní stav finalistů. Na druhou stranu jsme zjistili, že většina dívek nedodržuje správný pitný režim ,“ vysvětluje nutriční specialistka Jana Trebulová.

V rámci spolupráce budou moci dívky využít také speciální cvičení Xbody na klinice Healht&Beauty, kde se nachází i centrální poradna NUTRI FOOD PLAN. Jedná se o vysoce účinnou a inovativní technologii, která působí na tělo efektivněji než tradiční tréninkové metody. „Pro úpravu množství vody v těle doporučujeme manuální lymfodrenáž, což je jemná hmatová technika, která ovlivňuje lymfatický systém. Tento systém odvádí tekutinu z tkání a rozvádí bílé krvinky z uzlin po celém těle, což také aktivuje imunitní systém. Stejný účinek má i maderoterapie, která zároveň slouží k uvolnění a relaxaci ztuhlých svalů,“ dodává.

„Na základě věku, tělesné stavby a celkového zdravotního stavu bychom každému finalistovi doporučili, aby se přizpůsobil. stravu aby strava obsahovala všechny vitamíny a minerály, které tělo potřebuje. Cílem komplexní péče však není jen úprava tělesné stavby, ale také osvěta a zdravý životní styl, který zahrnuje pravidelné stravování, dostatek spánku, pravidelný pitný režim a dostatek fyzické aktivity,“ vysvětluje. Réka Pálinkás Poradkyně pro výživu společnosti NUTRI FOOD PLAN.

Během letošního ročníku se dívky budou moci ucházet také o speciální titul MISS TOP KONDICE, který vyhlašuje partner Miss Slovensko 2020 – společnost NUTRI FOOD PLAN. Tento speciální titul se zaměřuje především na zdravotní způsobilost dívek.

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!