MISS TOP STAV: Hlasujte pro svou favoritku Miss Slovensko 2020 a vyhrajte!

Základem zdravého těla je správný životní styl, výživa, dieta nebo cvičení. Vyberte si svou favoritku z finalistek Miss Slovensko 2020 a hlasujte pro MISS TOP STAV.

12 FINALISTŮ, POUZE JEDEN CHYBÍ DO NEJLEPŠÍHO STAVU

Přestože je Miss Slovensko soutěží krásy, nikdy nezapomínáme, že zdraví by mělo být vždy na prvním místě! „Základem zdravého těla je správný životní styl, výživa, dieta nebo cvičení. Proto byl vytvořen speciální titul soutěže Miss Slovensko 2020, a to titul MISS TOP STAV vytvořený naší značkou,“. vysvětluje zakladatelka výživových a hubnoucích programů NUTRI FOOD PLAN, PhDr. Iveta Nemcová, MBA. Právě poradci programů NUTRI FOOD PLAN se dlouhodobě podílejí nejen na boji proti obezitě, ale také na výuce lidí ke zdravějšímu životnímu stylu.

Finalistky Miss Slovensko získají nejen nové znalosti o výživě, ale během měsíců příprav na finálový večer podstoupí detoxikační kúru s potravinami NutriFood, odborné poradenství a diagnostiku metabolismu nebo využijí služeb kliniky estetické medicíny a redukce váhy. Zdraví a krása jako např. maderoterapiu pro zpevnění těla, cvičení X-BODYnebo moderní tělový zábal pro detoxikaci organismu.

Získáním titulu MISS TOP STAV získá finalistka celoroční péči v rámci výživového poradenství NUTRI FOOD PLAN a služeb kliniky Health&Beauty.

CVIČENÍ, PITNÝ REŽIM A PESTRÁ STRAVA

Na jaké tři věci bychom neměli nikdy zapomenout? Proč byste měli volit dívky? Co pro ně znamená zdravý životní styl? Finalistky vám na tyto otázky odpoví také ve 12 videích, která najdete v jejich soutěžním profilu na stránce MISS TOP STAV nebo na YouTube NUTRI FOOD PLAN.

HLASUJTE A VYHRAJTE

Hlasujte pro svého finalistu na stránce MISS TOP STAV a vyhrajte výživové poradenství a nízkokalorické potraviny NutriFood v hodnotě 150 €.

Statut soutěže najdete ZDE.

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!