Muže ničí nadváha. Přitom jim stačí udělat toto!

Říká se, že ve čtyřiceti letech je člověk na vrcholu svých sil. V důsledku toho začne přibývat na váze a přidávají se zdravotní problémy. Muži obecně považují kila navíc spíše za estetický než zdravotní problém a příliš je neřeší. Z dlouhodobého hlediska jim však hrozí zdravotní rizika spojená s nadváhou. Přitom stačí opravdu málo.

Kvalita spermií je u mužů s nadváhou asi o 10 % horší.

S rostoucím obvodem pasu roste i riziko metabolických problémů a kardiovaskulárních onemocnění. To jsou známá fakta. Nadváha a obezita však nejsou jen známé zdravotní problémy. Méně známý, ale pro zdraví a sebevědomí mužů zvláště důležitý je dopad nadváhy na sexuální zdraví. A to nejen tehdy, když se snaží zplodit potomky. Spermie obézních mužů bývají pomalejší a línější, což může vést k neplodnosti.

Co mají společného nadváha a problémy s erekcí?

S přibývajícími kilogramy často přicházejí problémy s vyšším krevním tlakem. Vedlejším účinkem léků předepsaných na vysoký krevní tlak je rozšíření cév – a to i v oblasti, kde si to člověk nepřeje. Přicházejí problémy s erekcí a kvalita sexuálního života trpí. Ale platí to i naopak. Neúplná erekce je předzvěstí rozvoje srdečních a cévních onemocnění způsobených nadváhou.

Již 5 kilogramů nadváhy může zlepšit zdravotní stav

V neposlední řadě hraje roli také věk muže. Po čtyřicítce se hladina testosteronu snižuje, což je jeden z důvodů, proč přibývá na váze. S odkazem na mezinárodní normy doporučují odborníci snížení hmotnosti. Populární herec Sváťa Malachovský se rozhodl zhubnout pomocí Nutri Food Plan kvůli problémům s páteří. Pod odborným dohledem dietologa zhubl za 2 měsíce až 27 kilogramů.

Proč muži hubnou rychleji než ženy?

Muži hubnou rychleji než ženy. Jedním z důvodů je rychlejší metabolismus způsobený výše zmíněným testosteronem, který zvyšuje syntézu bílkovin a svalovou hmotu. Pokud tedy žena hubne pomaleji než její partner, neznamená to, že dělá něco špatně.

Jak rychle a bezpečně shodit přebytečné kilogramy?

Metabolismus každého člověka je jedinečný. Aby byla redukce hmotnosti rychlá a úspěšná, doporučujeme zvolit zodpovědného a zkušeného spojence. Jedinými redukčními a výživovými programy na Slovensku, které splňují přísnou legislativu a předpisy EU pro plnohodnotnou náhradu celodenní stravy, jsou programy Nutri Food Plan. Více než 45letá tradice těchto celosvětově úspěšných programů a rychlé výsledky klientů jsou založeny na vysoce kvalitních, klinicky testovaných a lékařsky ověřených nízkokalorických potravinách Nutri Food MRP s přesně upraveným komplexem živin. Nejedná se tedy o potravinové, výživové nebo vitaminové doplňky, ale o skutečné potraviny, které plně nahrazují celodenní stravu. Jídla a nápoje NutriFood MRP lze získat pouze po úvodním vyšetření a doporučení výživového poradce. Díky odborné diagnostice rychle zjistí, jak funguje váš metabolismus, a podle toho sestaví individuální redukční nebo výživový program, který respektuje váš zdravotní stav. Díky tomu bude hubnutí rychlé a bezpečné.

Jednodušší už to nebude!

Značka nabízí také kompletní vysokoproteinové diety pro redukci a optimalizaci hmotnosti, řadu NutriFood Keto, u které není nutná konzultace s odborníkem na výživu. Každý, kdo nemá zdravotní problémy a kontraindikace, si může vybrat vhodný redukční program díky online kalkulačce BMI (nutrifoodketo.sk). Jídlo si objednáte online a přijde vám domů. Nic nevaříte, vše máte na dosah ruky. Pohodlnější už to nebude. Navíc jsou to potraviny s vysokým obsahem bílkovin, které jsou nezbytné pro udržení a budování svalové hmoty. Oba programy se skládají ze 4 fází, které zajišťují efektivní hubnutí, takže je možné přejít z redukčního programu na nutričně vyváženou stravu s cílem dlouhodobě udržet optimální hmotnost.

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!