Tento dárek potěší každého! Očistěte své tělo a zhubněte za pouhé 2 týdny

Tělo má jen omezené možnosti, jak využít energii ze sacharidů. V opačném případě dochází k nežádoucímu ukládání tuku. Snížením příjmu sacharidů na přibližně 50 g denně uvedeme tělo do stavu ketózy, což je bezpečná metoda hubnutí.

Základem hubnutí je správně přizpůsobený jídelníček. Pokud máte motivaci rychle a snadno zhubnout bez návštěvy nutričního terapeuta a nemáte žádné zdravotní problémy, jsou pro vás jídelníčky NutriFood Keto vhodné.

NOVINKA NA TRHU

Tyto speciální nízkosacharidové jídelníčky jsou navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily proces hubnutí. Existuje několik typů dietních jídelníčků rozdělených podle délky trvání. Pomocí online BMI kalkulačky si snadno spočítáte, který z nich je pro vás vhodný. Úplnou novinkou je jídelníček „Tvarování postavy se sladkou odměnou“, který je vhodné pro osoby s hmotností do 80 kg. Jídelníček slibuje výsledky za pouhé dva týdny a obsahuje 44 porcí potravin s vysokým obsahem bílkovin. NutriFood Keto, bez nutnosti vaření. Skvělým bonusem navíc je 14 lahodných proteinových tyčinek NutriFood Keto, superkomplex vitamínů a minerálů a e-kniha „Průvodce redukcí a optimalizací hmotnosti“, které získáte k jídelníčku jako dárek.

TAKHLE TO FUNGUJE

Během několika prvních dnů konzumace NutriFood Keto potravin s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem cukrů a tuků se vaše tělo dostane do stavu ketózy. To znamená, že tělo začne čerpat energii z nadbytečných tuků, protože nemá dostatek sacharidů. Ve speciálních potravinách NutriFood Keto dodáte svému tělu vše, co potřebuje, ale nic zbytečného navíc. Nebudete hladovět ani ztrácet svaly, protože kromě výrazného snížení sacharidů zvýšíte také příjem kvalitních tuků a bílkovin. Vznikající ketolátky vám dodají dvakrát více energie než sacharidy. Metabolismus se nezpomalí, ale naopak zrychlí. Hubnutí je tak rychlé a snadné.

PROJDETE PŘESNĚ DEFINOVANÝMI FÁZEMI ZODPOVĚDNÉHO HUBNUTÍ.

Během dvou týdnů postupně projdete 4 fázemi rychlého hubnutí. V první fázi zcela nahradíte svou běžnou stravu čtyřmi porcemi speciálních potravin NutriFood Keto. A neomezeným množstvím bílé a zelené zeleniny. V dalších fázích hubnutí postupně nahrazujete potraviny s nízkým obsahem sacharidů bílkovinnými potravinami, až dojde k plynulému přechodu na pevnou stravu. Speciální složení jednotlivých fází zajišťuje účinné hubnutí, které vám pomůže přejít z redukčního procesu na pravidelnou, nutričně vyváženou stravu a dlouhodobé udržení hmotnosti.

JDETE DO TOHO?

Za pouhé 2 týdny můžete pročistit své tělo, snížit příjem kalorií, těšit se z lepší postavy, přílivu energie a vyššího sebevědomí. Jídelníček „Tvarování postavy se sladkou odměnou“ je skvělým dárkem pro každého, kdo se chce cítit a vypadat fit.

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!